Koordinátor BOZP vám poskytuje veškeré služby týkající se zákonných předpisů

Koordinátor BOZP vám poskytuje veškeré služby týkající se zákonných předpisů

V současné době je velice důležité myslet na bezpečnost a ochranu zdraví při práci, protože i sebemenší chyba může stát společnost nemalé peníze. Vzhledem k tomu, že se jedná o rozsáhlý interdisciplinární obor, je vhodné obrátit se na někoho, kdo se vám postará o kompletní koordinaci. V následujících řádcích se na oblast zaměříme podrobněji a představíme vám i pomocníka, který vám pomůže se školením a dalšími náležitostmi.

S velkou pravděpodobností vám není zkratka BOZP cizí, přičemž se pod ní skrývá slovní spojení bezpečnost a ochrana zdraví při práci. Vzhledem k tomu, že spousta odvětví s sebou přináší i určitá rizika, je nezbytné dodržovat plán BOZP. Velká rizika újmy jsou spojená hlavně s manuálními pracemi na staveništích, ve výrobních halách, ale také při obsluze různých strojů.

Ideální je obrátit se na specialistu, který působí ve své podstatě jako koordinátor BOZP a disponuje certifikacemi i potřebnými znalostmi či zkušenostmi. Povinnosti koordinátora BOZP zahrnují celou řadu činností, přičemž celý plán se stanovuje i s ohledem na konkrétní pracoviště. Samozřejmě je naprosto pochopitelné, že BOZP na staveništi je řešené trochu jinak než ve výrobním podniku, kde se pracuje například s chemikáliemi.

Koordinátor BOZP vám nabídne komplexní služby

V podstatě nezáleží na tom, jestli má řešit koordinátor BOZP na staveništi, venkovních prostorech, nebo výrobní hale, protože v každém případě je nezbytné, aby vám byly dodány komplexní služby s promyšleným plánem. Pro zaměstnance potřebujete i BOZP školení, ale vhod vám přijdou i pracovnělékařské služby, vedení agendy, pravidelné audity či administrativa a poradenství.

Jestliže nemáte v dané oblasti tak široký přehled, protože už věnujete svou energii a čas jiným oblastem, je na čase se poohlédnout po specializované společnosti, která vám nabídne vše od BOZP školení přes pracovněprávní služby až po školení PO a řidičů. V tomto specifickém segmentu působí společnost PREVENT, která existuje už více než 28 let. Služby poskytla už více než pěti tisícům různých společností.

Proč je důležité dodržovat předpisy BOZP?

Legislativa má stanovené požadavky na každého zaměstnavatele, potažmo zaměstnance, co se týče BOZP, ale vhodné je udělat i něco nad rámec stanovený zákonem. Proč je důležité dodržovat předpisy BOZP? Důvod je jednoduchý, protože každý sebemenší problém vám může oddálit vysněný cíl na podnikatelské cestě.

Podívejte se na webovou stránku společnosti PREVENT, která vám nabízí mnohem více. V portfoliu služeb najdete poradenství, online školení, pracovnělékařské služby, ba dokonce i e-learning a řízené online vzdělávání. Budete nadmíru spokojení s přístupem.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..