Lámete si hlavu s tím, jak zabavit svá dítka? Pořiďte jim houpačku!

Lámete si hlavu s tím, jak zabavit svá dítka? Pořiďte jim houpačku!
Lámete si hlavu s tím, jak zabavit svá dítka? Pořiďte jim houpačku!

Houpání se snad nikdy neomrzí. Baví malé i velké. Při výběru ovšem buďte na pozoru! Na necertifikovaném produktu se dítko může nepříjemně zranit!

Houpačka v první řadě musí být bezpečná a zdravotně nezávadná. Bezpečná po mechanické stránce a vyrobená ze zdravotně nezávadných materiálů. Houpačka pro děti by také měla být pevná, stabilní a samozřejmě certifikovaná.

Pozor na neseriózní e-shopy

Na pozoru se proto mějte před levnými houpačkami z Číny či no name e-shopů. V hledáčku vašeho zájmu by naopak měly být e-shopy s přehlednými obchodním podmínkami a dohledatelnými kontakty. Všímejte si také recenzí na internetu. Velmi dobrými recenzemi se může pochlubit například renomovaná značka FATMOOSE, výrobce krásných dřevěných produktů pro venkovní použití se skóre 4,9/5 (z necelé tisícovky recenzí).

Vybíráme houpačku

Na trhu se setkáte s různými druhy a variantami houpaček, ať již dřevěnými či plastovými. Velmi kvalitní bývají houpačky z masivního dřeva. Vysoce kvalitní dětské houpačky pestrých barev i tvarů jsou k mání například na již zmíněném e-shopu fatmoose.cz, v jehož nabídce spolu s houpačkami najdete i dětská hřiště, domečky a pískoviště. Vše vyrobené z výhradně přírodních materiálů v kombinaci s vysoce kvalitním příslušenstvím.

Jaký model zvolit?

Houpačkovou konstrukci si zde můžete pořídit v základním provedení, ať již se sloupky či nosníky či v kombinaci s lezeckým modulem, průlezkou a surfovacím prknem, s podestou a skluzavkou, nebo se skluzavkou a stříškou. Takové houpačky už neslouží jen k „obyčejnému“ houpání, ale také ke šplhání, klouzání a prolézání. Dítku jsou totiž k dispozici i sítě, žebříky a další vychytávky, které tak houpačku posouvají o stupeň výš, a stávají se zdrojem prakticky neomezeného veselí. Dítě zabaví a udrží v kondici zároveň. Zkrátka mu umožní užívat si a být dítětem.

Lámete si hlavu s tím, jak zabavit svá dítka? Pořiďte jim houpačku!

Zaměřeno na bezpečnost 

Při výrobě houpaček FATMOOSE, jejichž ceny se pohybují mezi necelými pěti a dvanácti tisíci korunami, jsou používány výhradně přírodní materiály (dřevo) v kombinaci s vysoce kvalitním příslušenstvím. Houpačky však vynikají i z designového hlediska a bezesporu se stanou ozdobou každé zahrady. Na místě nejsou ani obavy ze sestavení houpačky. Všechny modely jsou opatřeny podrobným návodem. A pokud si s něčím nebudete vědět rady, budete moci zavolat na informační linku e-shopu, kterou zřídil pro své zákazníky.

Dítě vždy hlídejte!

Zranění ovšem hrozí i na houpačce opatřené všemi nezbytnými certifikáty. Obzvláště těm nejmenším dětem proto při houpání vždy asistujte. Nebo se houpejte přímo s nimi. Pád malého dítěte z houpačky mnohdy totiž může být fatální. A co vy víte, třeba si houpání oblíbíte do té míry, že si pořídíte houpačku pro dospělé, ale to už je téma pro jiný článek. 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..