Luxusní hotel v Ostravě si vás bude hýčkat


Luxusní hotel v Ostravě si vás bude hýčkat
Luxusní hotel v Ostravě si vás bude hýčkat

Čas od času bychom si měli dopřát víkend plný relaxace, kdy si odpočineme od náročných pracovních povinností. Ať si hodláte odpočinout od každodenního stresu či si jenom chcete udělat radost, nabízí se celá řada ubytovacích zařízení, která vám splní vše, na co pomyslíte.

Veškerý komfort v dosahu centra

Hotel Ostrava nabízí originální ubytování v objektu bývalé šachty „Jan Maria“, které se nachází jenom pár minut jízdy autem od centra. V dosahu budete mít nákupní centrum Nová Karolína, výstaviště Černá louka, Stodolní ulici, ZOO Ostrava a Slezskoostravský hrad. Luxusní hotel Ostrava má skutečně co nabídnout. Kromě ubytovacích služeb na vysoké úrovni se můžete těšit na stylovou restauraci, bowling, vinný sklípek, infrasaunu, whirlpool, fitcentrum a víceúčelové sportovní hřiště.

Proč se rozhodnout pro ubytování v hotelu Ostrava?

Na výběr máte z 22 hotelových pokojů zahrnujících 5 jednolůžkových, 13 dvojlůžkových, 2 trojlůžkové, 1 suite a 1 bezbariérový dvojlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají připojení k WI-FI zdarma a jsou vybaveny trezorem, telefonem, minibarem, televizí a fénem. Samozřejmostí je bezplatné parkování na hlídaném parkovišti. Recepce otevřená nonstop vám dle přání zajistí sekretářské služby, taxi, vstupenky do kina a divadla, transport na letiště. Rovněž se vám dostane turistických tipů.

Dopřejte si kulinářský zážitek

Luxusní restaurace Ostrava vaří jen z regionálních a zdravých surovin, u nichž je kladen důraz na čerstvost a kvalitu. Restaurace Ostrava v osobitém designu s kapacitou až 50 osob je ideálním místem pro rodinná setkání, obchodní schůzky či firemní večírky. Příjemné prostředí vám také nabídne venkovní terasa s grilem, soukromý salónek či vinný sklípek, do něhož se vejde až 20 osob. Na přání budou zajištěni sommelier, narozeninový dort, audiovizuální technika atd.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..