Máte doma nadšeného cyklistu? Pořiďte mu k Vánocům hudební doprovod na veškeré jeho cesty

Máte doma nadšeného cyklistu? Pořiďte mu k Vánocům hudební doprovod na veškeré jeho cesty


Vymýšlíte na poslední chvíli dárky, kterými své blízké překvapíte a potěšíte? Pak jsou následující řádky i pro vás.

Šikovný tým specialistů této slovenské značky jednoduše baví překonávat výzvy a přinášet svým zákazníkům stále něco nového. A právě proto dal vzniknout i zbrusu novému bluetooth reproduktoru Crater-3 s několika praktickými vychytávkami.

Kráterovitě hutný – přidejte si do slovníku

Kdo říká, že levné přenosné reproduktory s technologií bluetooth nemohou hrát sytě a barvitě? Crater-2 nabídne čistý a dynamický stereo zvuk s velmi kvalitně vykreslenými hloubkami – skutečný hudební zážitek, žádnou ubíjející náhražku. A o to jde přece u vašich hudebních srdcovek především.

Žádné kabely s sebou tahat nemusíte, reproduktor snadno spárujete přes bluetooth se svým mobilem nebo tabletem, a jistě oceníte i podporu profilu bluetooth A2DP. Samozřejmostí je podpora Androidu, Windows Phone, iPodu a iPhonu. A jak dlouho si můžete svých hudebních oblíbenců užívat? Až šest hodin na jedno nabití, což je pro každý cyklovýlet báječné pohody víc než dost. O vše se postará kvalitní lithiová baterie s kapacitou 600 mAh.

Váš společník pro pobyt v přírodě

Nerozhází ho déšť, odstřikující voda ani prach, může se totiž pochlubit certifikovaným krytím IP65, přímo uzpůsobeným pro outdoorové aktivity. Při tom všem se může stále pochlubit velmi slušným výkonem 5 W a frekvencí od 50 do 20 000 Hz. Nabíjí se prostřednictvím mini USB portu, díky praktickému očku ho můžete zavěsit i na batoh a kompaktní rozměry 102x110x44 mm se postarají i o jeho perfektní skladnost. Zbrusu nový bluetooth reproduktor Crater-3 vás zkrátka a dobře na první pohled okouzlí.

Darujte tohoto výjimečného společníka vašim blízkým, ať už milují cyklistiku, či si jen rádi vychutnávají hudbu, bez ohledu na to, kde právě jsou.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.