Bezva tipy na vánoční dárky pro bratry


Bezva tipy na vánoční dárky pro bratry

Nevíte si rady s výběrem vánočního dárku pro bratra? Možná Vás již několikrát napadlo, co takhle věnovat dárek v podobě zážitku a možná Vám doposud pouze scházela odvaha pro to tento na první pohled bláznivý nápad uskutečnit. Letošní Vánoce se tak mohou nést ve znamení splněných přání i jedinečných nápadů.

Paintball jako vánoční dárek

Existuje hned několik důvodů, proč se vyplatí věnovat právě zážitek. Ten hlavní spočívá především v originalitě. Společenskou košili, vodu po holení nebo třeba nové ponožky najde pod stromečkem každoročně kdokoliv. Tyto dárky navíc časem zevšední. Vzpomínky na zážitky od společnosti Allegria však zůstanou ukryté člověku v paměti po celý život. Z takového dárku přímo vyzařuje láska, jakou jí obdarované osobě věnujete. Při výběru vánočního dárku pro Vašeho bratra můžete myslet nejen na něj samotného, ale také na jeho partnerku. Společně tak mohou zažít pořádnou dávku zábavu při barevné hře zvané paintball. Právě tahle hra přináší vzrušení, endorfin a v neposlední řadě také legraci. Více informací o možnostech paintballu najdete zde www.firmanazazitky.cz/paintball/.


Další tipy na vánoční dárky pro bratra

K velmi oblíbeným adrenalinovým zážitkům se řadí také indoor skydiving. Pocit volného pádu bez padáku na zádech i chvění po zádech to je to, co nabízí jediný větrný tunel v České republice v letňanské Hurricane Faktory aréně. Proud vzduchu zde proudí o rychlosti až 270 km za hodinu. Indoor skydiving je přitom velmi bezpečnou záležitostí, neboť vše probíhá pod kontrolou zkušeného instruktora. Patří-li Vás bratr k vášnivým milovníkům jízdy v autě, jistě ho mile potěšíte poukázkou na divokou jízdu Hummerem 2 v 1. Tento terénní vůz byl poprvé použit americkou armádou při bojích v Perském zálivu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..