Máte skvělý nápad, ale potřebujete sestavit vlastní e-shop?

V České republice existuje téměř 50 000 různých e-shopů. To ovšem neznamená, že ještě pořád neexistuje celá řada děr na trhu, které můžete využít. Nejdříve však potřebujete sestavit přehledné, responzivní a optimalizované webovky. Jak?

Není to jen o samotném prodeji

Myslíte si, že e-shop je čistě jen o prodeji? Pak vás musíme zklamat. Chcete-li vůbec získat nějaké zákazníky, musíte nejdříve vlastnit pořádné stránky s celou řadou technických specifikací. Přesně proto nestačí pouze zvolit jakousi platformu, vymyslet pár textů, nahrát fotografie a produkty. Takový e-shop by zapadl ve vyhledávačích tak hluboko, že byste nikdy neprodali ani jeden předmět.

Přesně proto je mnohem lepším řešením spíše e-shop na míru od ověřené agentury. Správně zvolení profesionálové totiž nejen sestaví samotný vzhled webových stránek, ale vyřeší i jejich rychlost, optimalizaci pro vyhledávače a v případě zájmu i vhodnou dlouhodobou propagaci.

Spolehněte se na výsledky

Dobrým příkladem je třeba tvorba internetového obchodu na míru od For first´s. Bavíme se o profesionálních programátorech, kteří za sebou mají desítky a desítky splněných projektů. Zároveň si hravě poradí i s životně důležitým SEO a dalšími formami internetové propagace. To platí pro PPC i správu sociálních sítí.

Zajímá vás, jak vlastně probíhá tvorba webových stránek na míru? Jak může vypadat váš budoucí obchod? Pak navštivte webové stránky pod vloženými odkazy a prohlédněte si ukázky dříve zrealizovaných e-shopů.

Počítejte s tím, že vás nejdříve budou muset daní odborníci trochu poznat a zeptat se vás na spoustu otázek. Jedině tak se dá sestavit stoprocentně funkční řešení na míru. Stačí se s nimi spojit (kontakty najdete na jejich stránkách) a domluvit si nezávaznou konzultaci.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..