Mějte dopravní situaci pod kontrolou


Mějte dopravní situaci pod kontrolou


Obliba autokamer v poslední době čím dál víc stoupá. Jsou totiž spolehlivými svědky při vyšetřování nepřehledné dopravní nehody. Palubní kamery dokážou poskytnout dostatečný důkazní materiál policii a pojišťovně.

K čemu slouží kamerový systém?

Palubní kamery jsou užitečným pomocníkem nejen při řešení pojistných událostí, nýbrž monitorují aktuální dopravní situaci, usnadňují parkování a dokážou zaznamenat polohu vozidla. Nejdůležitější funkcí kamer do aut je nepřetržité dokumentování vaší jízdy. Monitoring dopravní situace před vozidlem přispívá ke snazšímu vyřešení dopravní nehody. Záznam pomocí kamery je totiž nezpochybnitelný. Zejména v případě sporných situací a vzájemně si odporujících tvrzení poskytuje jasný důkaz o tom, jak se nehoda stala. Není potom nutné zdlouhavě dokazovat, že jste například daný přestupek nespáchali.


Funkce, které oceníte

Kamery do auta jsou doslova nabité užitečnými funkcemi, o nichž se dozvíte více zde. Patří sem vidění za šera, pouličního osvětlení, ale i v noci. Za tuto schopnost vděčí citlivému senzoru, jenž je vybaven vysokou světelností optiky. Na microSD karty se nahrává video pomocí smyčky. To znamená, že při naplnění její kapacity se nejstarší záznam smaže a přehraje novým. Palubní kamery Trakm8 jsou také spolehlivými hlídači vašeho zaparkovaného vozu. V případě, že zaznamenají neobvyklý pohyb, kterým je vloupání či odření vozidla, spustí nahrávání.

Jak si stáhnete záznam?

Pořízený kamerový záznam si jednoduše stáhnete pomocí SD karty nebo datového kabelu do svého počítače. Některé typy kamer do auta disponují funkcí okamžitého stažení záznamu do mobilního telefonu. O perfektní obraz se postarají gyroskopická stabilizace obrazu a vertikální držák, jenž díky umístění čočky v těsné blízkosti palubního skla eliminuje jeho odraz.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..