Mít dobrý produkt nebo službu nestačí. Jak vše dostat k zákazníkovi?

Mít dobrý produkt nebo službu nestačí. Jak vše dostat k zákazníkovi?
Mít dobrý produkt nebo službu nestačí. Jak vše dostat k zákazníkovi?

V současné době je konkurence skutečně silná. I když se vám podaří vymyslet perfektní službu nebo produkt, máte jen krátkou dobu na to, než si je osvojí také vaše konkurence. Je důležité mít tah na branku. Jak se postarat o to, abyste zaujali?

Marketing je základ podnikání

Vlastníte e-shop, nebo jste malá firma, která má jedinečné a originální produkty? Specialisté na internetový marketing se postarají o to, aby se o vaší nabídce dozvěděla vaše cílová skupina. PPC agentura v Praze přímo cílí na vaše potenciální zákazníky a nabízí vaše produkty a služby tam, kde budou skutečně zajímat. Marketing je základ pro vaše podnikání a je vaší velkou konkurenční výhodou. Když si dobře nastavíte komunikaci se zákazníky, máte vyhráno.

Reagujte na recenze

V současné době je také velmi důležité reagovat na recenze svých klientů. Vždy přeci rádi spolupracujeme s lidmi, které nám někdo jiný doporučil. V dnešní době jsou proto recenze žádaným zdrojem informací. Zjistíme si, jak se prodejce chová ke svým zákazníkům. Všimneme si dodací doby nebo schopnosti řešit nepříjemné situace. Za každou recenzi vždy klientům poděkujte. Ano, i v případě, kdy kritizují a nejsou v právu. I zde pamatujte na to, že tyto recenze čte váš budoucí spokojený zákazník.

Vlastní appka nebo notifikace

Doba jde neustále kupředu a čtenost e-mailů s reklamním sdělením je stále nižší. Proto se mnoho subjektů rozhodlo vyvinout vlastní aplikaci, nebo zasílat klientům notifikace. Klient si přeje dostávat své informace, ne je vyhledávat. Pravidelné slevové akce, zajímavé informace a nabídky v podobě krátkého sdělení jdou vašemu zákazníkovi naproti. I to je devíza, kterou vaše konkurence zatím nemá. Propojení appky se sociálními sítěmi umožňuje sdílení nebo gamifikaci sdělení.

Snažte se jít s dobou a využívejte moderní nástroje pro marketing.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..