Na co všechno se dají využít regály?

Na co všechno se dají využít regály?
Na co všechno se dají využít regály?

Regál je skvělým způsobem, jakým můžete uskladnit své věci. Hodí se například do dílny pro uložení jednotlivého nářadí a nástrojů. Velmi užitečné budou regály také v zahradním domku, kde poslouží nejenom pro uskladnění hnojiva, nástrojů a nářadí, ale také truhlíků a menší zahradní techniky. Své upotřebení najdou regály také v garáži, kde na ně můžete uskladnit automobilovou kosmetiku nebo třeba zimní pneumatiky. Existují ale speciální regály, které si s radostí umístíte také do interiéru.

Regál na květiny

Regál na květiny se může hodit pro celoroční pěstování pokojových květin, nebo také jako místo pro uskladnění rostlin, které potřebují na zimu speciální podmínky pro zazimování. Některé rostliny skladujeme v tmavé místnosti s nízkou teplotou, jiné zase mohou být na světle, ale i teplota při jejich zazimování je nízká. Abyste je nemuseli rozestavovat na spoustu různých míst, stačí je vložit do regálu, kde budou podmínky pro zazimování splněny. Ušetříte tak místo.

Regál na boty

Jedná se o ideální možnost, jak můžete umístit sezónní obuv. Pokud jste zvyklí boty zabalit do krabic a schovat do skříně nebo třeba pod postel, můžete tím zkracovat jejich životnost. Tyto boty totiž nemohou dýchat, což může způsobit plesnivění. A tedy zničení obuvi.

Regál na vína

Regál na vína skladujeme mimo přímé sluneční záření a také v co největším chladu. Teplo a světlo jsou totiž nejhoršími nepřáteli vína, a to i toho lahvového. Ideální teplota pro skladování je kolem 13 °C. Při vyšších teplotách je třeba víno spotřebovat do šesti měsíců.

Regál na dřevo

Regál na dřevo nabízí speciální podmínky, které jsou ideální k dlouhodobému skladování palivového dříví. Je zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu, která je důležitá pro správné vysychání dřeva. Jen pamatujte, že palivové dřevo bychom z bezpečnostních důvodů nikdy neměli skladovat v blízkosti zdí rodinného domu!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..