Nedejte lupičům šanci, aby vám vykradli firmu. Jak se proti nim ochránit?

Nedejte lupičům šanci, aby vám vykradli firmu. Jak se proti nim ochránit?

Pokud se podíváme do policejních statistik, ihned zjistíme, že každoročně stoupá počet vloupání do bytů, rodinných domů i firem. Velkým problémem jsou především majitelé, kteří absolutně neřeší své zabezpečení. Provozujete ziskovou společnost a chcete zůstat v klidu? Víme, jak musíte postupovat.

Bezpečnostní agentura

Zdaleka nejvhodnějším řešením jsou ověření profesionálové, již se zaměřují na komplexní zabezpečení firem. Za zmínku stojí třeba známá bezpečnostní agentura Plzeň, která se ve svém oboru pohybuje déle než deset let.

Tito specialisté působí v celé ČR, pracují 24 hodin denně a poskytují pojištění odpovědnosti na 100 milionů korun. Klíčem k jejich úspěchu je propojení fyzické ostrahy, mobilní hlídky a moderních bezpečnostních technologií. Vždy však záleží na individuální domluvě.

Od A až po Z

Jaké bezpečnostní služby získáte, pokud se rozhodnete pro spolupráci? Základem všeho je recepční služba v podobě evidence vozidel, přebírání pošty, obsluhy telefonu a poskytování informací návštěvníkům. Rozhodně se hodí i fyzická ostraha, jež bude střežit vstupy, provádět preventivní kontroly a plnit úkoly požární hlídky.

Mobilní ostraha se postará o uzavírání/otevírání objektu, kontrolu správného uzamčení či včasné odhalení havárií. Posledním dílkem skládačky je bezpečnostní systém, který firma namontuje, bude udržovat a zároveň i nepřetržitě provozovat.

Západočeská bezpečnostní agentura s.r.o. v současné době pomáhá mnoha velkým společnostem se zabezpečením jejich majetku. Příkladem je Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje, stejně jako nemocnice v Klatovech nebo IMOS Brno a.s. Na webových stránkách zmíněných specialistů najdete veškeré informace, podrobný ceník a budete si moci domluvit konzultaci.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..