Nejčastější letní virózy – jak se jim bránit?

Nejčastější letní virózy - jak se jim bránit?
Nejčastější letní virózy – jak se jim bránit?


V každém ročním období na náš organismus útočí jiný druh virového onemocnění. Zatímco v zimě nás dokáže pěkně potrápit rýma, kašel a nachlazení, v létě často bojujeme se střevními a žaludečními virózami. Proč tomu tak je? Na vině jsou především vysoké teploty, které vytváří dobré prostředí pro zárodky špatných bakterií a podporují jejich množení. K tomu se pak na lecjakých místech přidá zhoršená hygiena a vy prosedíte celou dovolenou na záchodě, ani nevíte jak. Stejně jako v zimě nedáte paralen z ruky, v létě byste měli mít vždy po ruce…

Hylak – zatočí se špatnými bakteriemi

Nepříjemné momenty spojené s infekcí střev vás nemusí potkat jen na dovolené v Egyptě. Zkažené jídlo není výjimkou ani ve zdejších končinách. Když vás začnou trápit potíže související s trávením, jako jsou plynatost, průjem i zácpa, není nic jednoduššího než si vzít Hylak. Volně prodejný lék působí na průjmová onemocnění a přináší úlevu od trávicích problémů už po prvním užití.

Jak Hylak pracuje?

Hylak jsou eubiotika, která ve střevech hubí nepřátelské bakterie a podporují ty dobré, aby se rychleji množily. A právě proto je léčba průjmu Hylakem poměrně rychlá. Oproti probiotikám spravuje střevní mikroflóru téměř okamžitě. Probiotika jsou ve své podstatě dobré bakterie, které se ovšem nemusí vždy uchytit, a jejich boj tak trvá déle. Proto je důležité vyhledávat probiotika v kombinaci s prebiotiky, což je vlastně potrava pro probiotika, která se pak rychleji množí.

Pokusím se celý průběh vysvětlit na jednoduchém příkladu s užíváním antibiotik. Zatímco probiotika byste si měli vzít ještě před tím, než začnete antibiotika užívat, abyste posilnili vojsko dobrých bakterii ve střevech, Hylak si lze vzít kdykoli i preventivně, protože aktivně likviduje přemnožené špatné bakterie a podporuje ty správné.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.