Nejjednodušší triky, jak se zbavit podkožního tuku!

Nejjednodušší triky, jak se zbavit podkožního tuku!

Nejjednodušší triky, jak se zbavit podkožního tuku!
  1. Dejte si pozor na alkohol

Pokud to se sebou myslíte vážně, nejlepší, co můžete udělat je se na nějakou dobu alkoholu naprosto vyhnout. Je totiž plný prázdných kalorií a jednoduchých cukrů, což vede jenom jedním směrem – a tím je nadváha. Navíc když ředíte alkohol colou, tento problém ještě jednou tolik zhoršujete!

  1. Pijte vodu, pijte pitnou vodu….

Pitný režim je důležitý pro správné fungování našeho metabolismu a tím pádem spalování kalorií. To je známá věc – ale tou tekutinou, kterou byste měli ve velké míře každodenně užívat, je pouze čistá voda.

  1. Spěte dostatečně

Pro správné fungování našeho těla je nutno si každou noc dopřát minimálně osm hodin spánku. Naopak nedostatek spánku způsobuje stres a nervozitu – a jak je známo, vše souvisí se vším a tím pádem i stres způsobuje ve vás vyvolává pocit hladu.


  1. Nepodceňujte sílu vajec!

Vejce jsou totiž velkým zdrojem bílkovin, které vám zabrání tomu klasickému „uždibování“ v průběhu dne. Stačí, když si dáte jedno vejce na snídani a máte na celý den vystaráno. Nicméně podobnou „službu“ vám poskytne i bílý jogurt.

  1. Žádné jídlo po 20:00

Je známo, že přejídání na noc vede jednoznačně k tloustnutí. Během dne jste totiž již snědli dostatek kalorií, jež zajišťují vaše potřeby. Večer jíte jen kalorie navíc, které vaše tělo nepotřebuje a přeměňuje je na nežádoucí tuky.

  1. Trénujte!

Samozřejmě, nemusíte každý den navštěvovat fitko, cvičit můžete efektivně klidně i doma. Dopřejte si intervalový trénink – cvičte prostě v krátkých intervalech s přestávkami mezi jednotlivými cviky. Zrychlíte si tak metabolismus, což napomůže hubnoucímu procesu.

  1. Nezapomínejte na kávu

Samozřejmě, nemáme na mysli velké vanilkové cappucino s porcí šlehačky navrch. Nicméně klasické presso či „turek“ vám taktéž pomůže s přirozeným metabolickým procesem.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.