Nevíte, kde uspořádat firemní teambuilding? My ano!

Nevíte, kde uspořádat firemní teambuilding? My ano!
Nevíte, kde uspořádat firemní teambuilding? My ano!

Firemní teambuildingy se ze stran jak zaměstnavatelů, tak i zaměstnanců těší dost velké oblibě. Pokud jsou uspořádány na místě nabízejícím spoustu zábavy. A jedno takové místo bychom pro vás měli.

Firemní teambuilding má stmelovat kolektiv. Zaměstnanci se na něm učí táhnout za jeden provaz a společně čelit výzvám a řešit různé problémy. A to prostřednictvím správně zvolených aktivit. A my víme, kdo a kde je nabízí.

Luxusní wellness a konferenční prostory

V klidném čistém prostředí na pomezí jihočeského a středočeského venkova blízko Brd leží Hotel Resort Equitana, který je pro teambuildingové aktivity jako stvořený. Posuďte sami. Kromě luxusního ubytování pro 150 osob nabízí také skvěle vybavené wellness centrum s luxusním SPA, bazénem a různě veliké konferenční prostory. V resortu čítajícím celkem 150 tisíc m² vaše zaměstnance opravdu čeká spousta zábavy.

Firemní školení, svatba i víkend s koňmi

Spolu s teambuildingem v resortu Equitana můžete uspořádat i firemní školení, prožít nezapomenutelnou svatbu nebo si dopřát úžasný víkend s koňmi. Či přímo na koních. Součástí hotelu jsou totiž i koňské stáje a jízdárna pro veřejnost. Věřte, že v koňském sedle všechny starosti mizí jako pára nad hrncem. Zahrát si ale budou moci i minigolf, bowling či se vydat na výlet na Orlík či do Brdských lesů, jimiž je hotel obklopen.

Restaurace s českou i světovou kuchyní

V resortu se ale také dobře najíte. Tamní restaurace podávající samé speciality české i světové kuchyně patří mezi nejvyhlášenější v okolí. Její největší chloubou jsou hovězí steaky, ryby a zvěřina. Připravují i speciality podle ročního období – na jaře ty chřestové a podzim, jak jinak, bývá zasvěcen svatomartinské huse.

Pokud zkrátka sháníte místo pořádající firemní akce s ubytováním, rozhodně jste na správné adrese.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..