Opravdu výhodný software stojí jen pár stovek

Opravdu výhodný software stojí jen pár stovek

Počítače byly vždy drahé a tento trend se dodnes nezměnil. Finančně náročný byl vždy i software, bez kterého je i ten sebelepší počítač k ničemu. Zde se však naopak dlouho zavedené pořádky mění a dnes je možné si pořídit i jinak velmi drahý program za hubičku.

Programy zdarma ne vždy fungují podle našich představ

Mnoho lidí za programy neplatí skoro vůbec. Vyměnili totiž drahý Office 2019 či Windows 10 za bezplatné alternativy. Zdá se to jako pohádka, ale existuje důvod, proč takto nefungují všichni.

Alternativy k výše zmíněnému softwaru jsou samozřejmě plně funkční a hodně lidí je s nimi spokojeno, avšak obvykle jde o jedince, kteří počítačům rozumí. Dnes se však většina uživatelů sestává z laiků, kteří umí maximálně tak zapnout zařízení a brouzdat po internetu.

Používání například bezplatného Linuxu je hodně náročnou záležitostí, která není pro každého. I proto je lepší nezanevřít na tradiční software, zvláště, když ho nemusíme kupovat za plnou cenu.

Druhotná licence

Licence Windows 10 stojí normálně několik tisícovek, o Microsoft Office licenci ani nemluvě. To jsou peníze, které se chtějí vynakládat jen málokomu. Dobrou zprávou je, že ani nemusí. Stačí tyto programy nakupovat v rámci druhotné licence.

Jedná se v podstatě o aktivační klíče programů pocházejících z vyřazených počítačů. Ty jsou stále funkční, jen je stačí aktivovat. A jelikož jde o zboží z druhé ruky, člověk platí méně. Žádné jiné kouzlo v tom není.

Expresní dodání

Dříve se muselo na jakýkoliv software objednaný přes internet čekat několik dní, jelikož se posílal klasickou poštou. V současné době však tato nepříjemnost odpadá, jelikož vše probíhá elektronickou formou.

Licenční kód totiž dorazí bleskově na uvedenou emailovou adresu během několika málo minut a ani samotná aktivace, když se dělá správně, netrvá příliš dlouho.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..