Pořiďte si do bytu designový nábytek a získáte originální vzhled vašeho obydlí

Pořiďte si do bytu designový nábytek a získáte originální vzhled vašeho obydlí
Pořiďte si do bytu designový nábytek a získáte originální vzhled vašeho obydlí

Zařizování bytu patří k těm příjemnějším činnostem, které na člověka během jeho života čekají. Je spojeno s očekáváním, jaký bude celkový výsledek a jak se vám ve vašem novém bydlení bude žít. Samozřejmě že záleží na všech detailech. Třeba i na výběru vhodného stolu do jídelny nebo kuchyně. Proč byste měli vsadit na designový nábytek?

Designový nábytek přitahuje zrak

Přiznejme si, že při zařizování interiéru popustí uzdu své fantazie především něžnější část páru. Pánové si nechají poradit od svých partnerek a jsou většinou rádi, když jim přistane role realizátorů, nikoliv však návrhářů. I když se pochopitelně najdou výjimky, které pravidlo potvrzují. Kdo by si nepřál mít skvěle zařízený byt? Pak to ovšem chce koupit něco, co bude designovou lahůdkou a co bude přitahovat zrak, jakmile do místnosti vkročíte. Pokud si koupíte designový nábytek, získáte do svého bytu opravdovou perlu.

Jídelní stoly z masivu

Co si budeme povídat, masivní dřevo má stále co do sebe. Když ho pohladíte dlaní, cítíte příjemnou teplotu, kterou dřevo do sebe z okolí absorbuje. Zajímavá kresba daná letokruhy a suky je vždy originální. Jídelní stoly z masivu vám vydrží po dlouhou dobu jako nové, když jim budete věnovat náležitou péči. Dřevo je náročnější na údržbu, ale dobrá životnost stojí za trochu toho nepohodlí a práce. Moderní design těchto stolů často kombinuje průsvitné sklo, díky kterému je lze postavit i do minimalisticky nebo industriálně řešeného bytu.

Dřevěný jídelní stůl

Při výběru stolu do jídelny můžete vybírat mezi několika druhy masivních dřev – buk, dub, ořech. Každý má trochu jiný odstín a kresbu dřeva. Dřevěný jídelní stůl není třeba zakrývat ubrusem. Byla by to škoda. Stačí na něho položit menší prostírání, a tím ho chránit před mechanickým poškozením během jídla.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..