Potisk udělá z vašeho oblečení originální kousek

Potisk udělá z vašeho oblečení originální kousek
Potisk udělá z vašeho oblečení originální kousek

Originalita je u oblečení pro valnou část obyvatelstva bezvýznamná. V dnešní době se není ani čemu divit, jelikož se všichni odíváme do konfekce, která se prodává ve velkém množství po celém světě.

Výběr je samozřejmě široký, nicméně vždy je tu možnost, že narazíte venku na někoho, kdo má na sobě stejné oblečení jako vy. Toho se lze vyvarovat buďto koupí oděvu šitého na míru nebo použitím potisku.

Doma dobrý výsledek neuděláte

Mikiny s vlastním potiskem či jiný druh textilu je dnes možné koupit i v našich zeměpisných šířkách poměrně bez potíží. Chcete-li však za všech okolností ušetřit a máte doma správnou výbavu ve formě tiskárny a počítače, můžete si zkusit vyrobit potisk doma. V podstatě na tom není nic složitého.

V malování si navrhnete vlastní grafické logo a necháte si ho vytisknout na speciální nažehlovací papír. Logo pak za pomocí žehličky obtisknete na vámi zvolené oblečení. Jedná se o rychlý proces, jenž trvá jen několik málo minut.

Problém je, že s výsledkem pravděpodobně nebudete příliš spokojení. I kdyby se na krásno potisk povedl, a to není vůbec jisté, dlouho z něj mít radost nejspíš nebudete. Začne se pravděpodobně loupat ještě v den výroby a definitivně se zničí po prvním vyprání. Chcete-li mít originální oblečení, bude pro vás lepší kontaktovat profesionály.

Profesionální práce vydrží

Profesionální potisk mikiny je sice dražší, ovšem také něco vydrží. Na textil se totiž neaplikuje za pomocí žehličky, ale mnohem sofistikovanějšími metodami, jako je kupříkladu sítotisk.

Nemusíte se bát, že byste v takovém případě nemohli použít vlastní logo. Většina obchodů vám sice nabídne již předem vytvořené návrhy, nicméně si může každý zájemce vyrobit svůj vlastní výtvor ve speciálním tvořiči.

Sice se vám takový potisk prodraží mnohem více než domácí práce, ale na druhou stranu bude kvalitní i po několika vypráních a na oblečení mnohem lépe vynikne.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..