Jak být po ránu krásná?

Jak být po ránu krásná?

Jak být po ránu krásná?

Někomu stačí pět minut a je upravený, někdo stráví v koupelně i hodinu (někdy i více) než vůbec vystrčí nos z domu. Být upravená a krásně nalíčená je sice důležité, přesto existuje řada rad, díky kterým můžete vypadat krásně i bez dlouhého času stráveného v koupelně. Co pomůže?

Poloha ve spánku

Každému sice spaní na zádech nevyhovuje, ale pokud se Vám podaří si na tuto polohu zvyknout, uvidíte, že to Vašemu vzhledu jen prospěje. Poloha na zádech dělá dobře Vašemu krku i páteři, ale hlavně pomáhá v prevenci proti tvorbě vrásek. Ráno budete vypadat odpočatě a svěží. Určitě to stojí za to, si na tuto polohu navyknout.

Hezké řasy

Nejste spokojená se svými řasami a chtěla byste od nich něco víc? Pak neváhejte a zkuste si koupit ricinový olej. Díky ricinovému oleji totiž budou řasy hustší, lesklejší, delší a hlavně je zregenerujete, pokud jsou jakkoliv poškozené.

Co nejopatrněji naneste trochu oleje na konečky řas předtím, než půjdete spát. Aplikujte po několik dnů. Musíte dát pozor na to, aby se olej nedostal do očí, v takovém případě urychleně oči vypláchněte.  Pokud byste měla pocit, že máte od oleje oči podrážděné, smyjte jej a raději nepoužívejte. Jestli ho ale budete snášet, pak v jeho užívání vytrvejte, protože řasy budou za pár dní o hodně krásnější.


Léčivá síla šípku

Chcete-li dosáhnout zářivého vzhledu Vaší pleti, nemusíte kvůli tomu utrácet tisíce korun za spoustu kosmetických přípravků, které většinou obsahují spoustu chemických látek, které spíše pleti uškodí, než poslouží. Bohatě postačí, když budete používat šípkový olej. Jeho regenerační a hydratační účinky jsou naprosto jedinečné, navíc pleť úžasně omladí a vyživí. Je také výbornou prevencí proti tvorbě vrásek. Stačí, když ho večer před spaním natřete na celý obličej a uvidíte, jak Vaše pleť bude ráno celá zářit. Šípkový olej je ještě účinnější pokud ho zkombinujete s mandlovým olejem.

Nateklé oči, váčky či kruhy?

Vstala jste z postele a lekla se sama sebe v zrcadle, protože máte nepěkné kruhy nebo váčky pod očima? Nebo dokonce nateklé oči po probdělé noci? Stačí klasický trik se lžičkami a je po starostech (dobré je, když si preventivně dáte 2 lžičky do lednice, než půjdete spát). Ráno vyndejte lžičky z lednice a s jejich pomocí masírujte okolí očí. Pokud nebudete mít k dispozici vychlazené lžičky z ledničky, pak je ponořte na několik okamžiků do studené vody a poté namasírujte oční okolí. Někdo dokonce místo lžiček používá kostky ledu, kterými oči namasíruje a ještě osvěží.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.