Připravte si ten pravý nápoj na hubnutí a splňte si sen o dokonalé postavě!

Připravte si ten pravý nápoj na hubnutí a splňte si sen o dokonalé postavě!

Připravte si ten pravý nápoj na hubnutí a splňte si sen o dokonalé postavě!

Každá žena, která kdy držela nějakou dietu ví, že při hubnutí jsou zakázány slazené perlivé nápoje. Nejlepší volbou tekutin při hubnutí je samozřejmě pouze čistá pramenitá voda či zelené a bylinné čaje, a to bez sladidel. Nicméně, vodu můžete obohatit o další ingredience, které dokážou našemu tělu pomoci spalovat tuky a kalorie. Poradíme vám, jak si takový „kouzelný nápoj“ plný vitamínů připravit.


Jak tedy na to?

  1. Připravte si nádobu na vodu a objemu zhruba dva litry a naplňte jej vodou.
  2. Do připravené vody přidejte čerstvé bylinky, nejlepší jsou máta či meduňka, jelikož mají obě tendenci podporovat trávení, a hlavně snižují chuť k jídlu, která je tak nelítostným protivníkem při dietě.
  3. Jako další ingredienci najemno nastrouhejte zázvor – ten má skvělé účinky při čištění organismu, zrychluje metabolismus a výrazně potlačuje chuť k jídlu.
  4. Vhodné je obohatit tento nápoj o plátky okurky či vodního melounu, jelikož obsahují pouze malé množství kalorií a do vody se hodí.
  5. Říkáte si – to přece nemůže mít dobrou chuť. Samozřejmě můžete nápoj dochutit dle svých potřeb – a k tomu využijte ovoce. Grep, mandarinka, pomelo – tyto citrusy jsou přímo vhodné, abyste je do vody přidali. Kromě citrusů je vhodné přidat také ananas, mango, maliny, borůvky či kiwi – fantazii a chuti se přeci meze nekladou.

Tento nápoj uchovávejte v ledničce a je vhodné jej konzumovat hned ráno, skvěle vám nastartuje metabolismus a tělo „nahodí“ do pohody. Snažte se přes den jíst zdravě, ale přesto výživně, nesedět celý den na židli a dopřát si i nějaký ten pohyb. Nejlépe návštěvou posilovny, kde si dáte pár cviků a hned ze sebe budete mít lepší pocit. A když potom uvidíte čísla na váze, jak jdou nekompromisně dolů, budete hrdá na to, jak rychle jste to dokázala.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.