Proč si pořídit ready-made společnost?

Proč si pořídit ready-made společnost?

Pokud plánujete založit si společnost s ručením omezeným, nabízí se vám hned několik možností. První cestou je, že se do procesu pustíte sami, což vám však zabere spoustu času. Druhou variantou je koupit si takzvanou ready-made společnost, která už je zapsaná v obchodním rejstříku, tudíž má přidělené IČ, stejně tak má i název, sídlo a složený základní kapitál.

Velkou výhodou je, že ready-made společnost vám umožňuje podnikat už do několika málo dnů. Stačí si najít profesionála na prodej firmy, vybrat si konkrétní společnost a pustit se do podnikání. Všechny takto nabízené podniky byly založené před několika lety, přičemž několik let působící firma si vybuduje lepší obchodní a bankovní vztahy.

Co všechno zohlednit při koupi ready-made společnosti?

Prvně vyhledejte odborníka, který se zabývá prodejem společností na klíč, ovšem obezřetnost je na místě. Velice důležité je, aby ready-made společnost měla čistou obchodní historii a neměla dluhy vůči státu ani bankovním či nebankovním institucím. Stejně tak nesmí mít pohledávky a jiné závazky. V neposlední řadě se zaměřte na reference prodejců.

Co se týče konečné ceny, která je stanovena za prodej firmy, ta se různí podle toho, jaké máte požadavky. Potřebujete evropskou společnost? Sháníte akciovou společnost, nebo vám stačí společnost s ručením omezeným? Většinou prodejci mají ve svém portfoliu i další podpůrné služby, jako jsou virtuální sídla, možnost založení nového podniku a podobně.

Výhody ready-made společnosti

Společnost můžete vlastnit během jednoho pracovního dne, takže se pustíte velice rychle do realizace svého byznysu. Základní kapitál je již splacený, a to v různé výši. U některých firem je 1 000 korun, u jiných klidně i 200 000 korun. Záleží na vašich požadavcích a představách. Vyberete si z velkého množství názvů a všechno vyřídíte klidně prostřednictvím internetu.

Obraťte se na profesionála jménem Companies.cz s.r.o., což je přední poskytovatel ready-made společnosti na tuzemském trhu. Působí v daném odvětví už od roku 2004 a portfolio tvoří všechny služby spojené s podnikáním. Specializuje se na obchodní právo, zakládá společnosti a prodává již vytvořené společnosti. Stejně tak vám poskytne sídlo či virtuální kancelář a nebojí se změn společenských smluv či zakladatelských listin.

Co se týká cen, tak Companies.cz s.r.o. dokáže nabídnout společnosti již od 14 900 korun. Konečná cena závisí na tom, jaké využije další služby. Samozřejmostí je garance čistoty ready-made společností.

Pusťte se tedy do podnikání. Nemusíte chodit na úřady a vyřizovat zakládání firmy. Ušetříte si spoustu času. A pamatujte, že pro každého podnikatele jsou čas peníze. Budete nadmíru spokojení s individuálním přístupem.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..