Kde získat odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení?

Kde získat odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení?
Kde získat odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení?

Ve chvíli, kdy vás opustí blízká osoba, se těžko myslí na praktické záležitosti. Přesto i ty je potřeba vyřešit. Jednou z nich je dědické řízení. Kde pro něj získat odhad ceny nemovitosti?

V těžkých chvílích, jako je ta, když vám někdo umře, se neváhejte co nejvíce spolehnout na pomoc druhých. Kvalifikovaní odborníci jsou tady od toho, aby vám ulehčili břímě, které na vás dopadlo, a pomohli vám vyřešit formality. Pro ocenění nemovitosti pro dědické řízení se můžete obrátit na realitní kancelář.

Realitní makléři mají přehled o situaci na trhu

Kdo jiný by měl být schopen udělat kvalifikovanější odhad nemovitosti pro dědictví než přímo realitní makléři, kteří se dnes a denně pohybují na realitním trhu? Vědí, jaké jsou ceny nemovitostí dané velikosti, v konkrétní lokalitě a ve stavu, v jakém se ta vaše nachází. Měli byste se však obrátit na makléře, kteří odhad nemovitosti dědictví dělají běžně a mají s ním zkušenosti.

Osobní návštěva není nutná

Pro odhad nemovitosti při dědictví je samozřejmě vždy lepší, když odhadce nemovitost vidí na vlastní oči. Nejde však o nutnost. Možná nemáte chuť se setkávat s cizími lidmi, to je ve vaší situaci naprosto v pořádku. V takovém případě stačí poslat fotografie a detailní popis stavu, situace a místa. Realitní makléři v RE/MAX Anděl jsou schopni zpracovat odhad pro dědické řízení na základě těchto zprostředkovaných informací. Jsou specialisty na odhady v oblasti Prahy a Karlovarska, kde mají druhou pobočku. Působí však po celé republice, takže jsou schopní zpracovat odhad nemovitosti pro dědické řízení nezávisle na lokalitě.

Nezapomeňte na odhad dalších věcí

Potřebujete odhad pro nemovitost? Neměli byste zapomenout ani na další movitý a nemovitý majetek, jako jsou například auta. U auta postačí prohlášení rodinného automechanika s podpisem a razítkem, případně lze zajet do autobazaru.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..