Znáte moderní glukometry a jaké další příslušenství budete potřebovat?

Znáte moderní glukometry a jaké další příslušenství budete potřebovat?
Znáte moderní glukometry a jaké další příslušenství budete potřebovat?

Měření hladiny krevního cukru je běžnou praxí víceméně pro všechny lidi s cukrovkou, kteří si musí dávkovat inzulin. Aby bylo možné zjistit co nejpřesnější hodnoty, vyplatí se vybrat si ten správný glukometr. V zásadě všechny umí velmi přesně měřit, ale je potřeba dávat si pozor na drobné detaily a vědět, jaká varianta bude aktuálně nejlepší. Se správným výběrem vám pomůže i následující článek.

Výběr správného glukometru

Když si vybíráte nový glukometr, bývá klíčovým parametrem hlavně přesnost měření. Tuto vlastnost by měly splňovat všechny certifikované přístroje v nabídce. Jsou zde však rozdíly v rámci ovládání, velikosti displeje a dalších detailech. Glukometry nabídnou opravdu široké množství různých modelů, takže s výběrem si můžete dát záležet podle toho, co všechno od takového přístroje očekáváte a jak hodně s ním budete pracovat.

Propojení s chytrým mobilním telefonem

Moderní glukometry dokážou naměřené hodnoty ukázat nejenom na daném displeji, ale mohou být propojené i s chytrým mobilním telefonem. K tomu je potřeba ještě příslušná aplikace. Tento způsob měření a i případného archivování naměřených dat vám může pomoci při lepší práci s dávkováním inzulinu. Cena těchto glukometrů s lepšími funkcemi není zase o tolik vyšší, ale jejich používání může přinést další výhody.

Glukometry a další příslušenství nakoupíte na specializovaném e-shopu

A kde glukometry nakoupíte? Dobrým místem, kde pořídíte nejrůznější modely za zajímavé ceny, je specializovaný internetový obchod zaměřený na potřeby pro diabetiky. Kromě samotných glukometrů zde totiž snadno nakoupíte také nezbytné doplňky a pomůcky, jako jsou testovací proužky, odběrová pera či lancety. Dále si zde můžete objednat také vitamínové doplňky nebo zdravé potraviny.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..