Pronájem sálu bez rizika? Poradíme, jak na to


Pronájem sálu bez rizika? Poradíme, jak na to

Pokud organizujete společenskou akci a hledáte vhodné pronájem sálu, řiďte se několika pravidly, které Vám celý proces výběru značně usnadní.

Spolehlivý majitel

Není nic horšího než majitel prostor, kterému nelze věřit. Při hledání si pročtěte reference, abyste věděli, co můžete od daného poskytovatele prostor čekat. Díky tomu se vyvarujete pozdějším nepříjemným překvapením.

Příjemný interiér

Hosté se musí během akce cítit dobře. Perfektně zvládnutý program je jen část úspěchu. Tou druhou je samotný interiér. Ten musí vyzařovat klid a komfort.

Technické možnosti

Je skvělé, že máte krásné prostory a mraky lidí třesoucích se na samotnou událost, ale bez jediné věci to přijde vše vniveč. Je totiž nutné zajistit potřebnou techniku. Projektory, reproduktory, mikrofony či na první pohled zbytečné flipcharty a jejich případná absence rozdělují akce na nepovedené a úspěšné.

Nezapomeňte na místo

Krásný interiér, komunikativní majitel prostor a technická vybavenost jsou sice důležité, ale nelze zapomenout na samotnou lokaci. Dobrá dostupnost všemi dopravními prostředky a dostatek parkovacích míst by měly být něco, co berete jako samozřejmost.

Rezervujte s předstihem

Máte vítěze Vašeho dlouhého výběru nejlepšího možného kandidáta, ale ještě nemáte vyhráno. Udělejte rezervaci místa s velkým předstihem, abyste měli dostatek času na přípravu a jistotu, že už máte doopravdy zajištěné sály na danou akci.

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..