Provzdušněte interiér pomocí posuvných dveří


Posuvné dveře jsou v malých panelákových bytech záchranou, v prostorných interiérech pak zajímavým designovým prvkem, který místnostem dodá na lehkosti a nenásilně je propojí. Zaujaly i vás?

Otevřete prostor

Není pochyb, že posuvné dveře jsou ze všech variant otevírání tou nejúspornější. Uplatní se proto v malých či prostorově špatně řešených bytech a všude tam, kde by klasické kyvné dveře narážely do nábytku nebo bránily v otevírání skříní a dveří vedlejších místností. Své příznivce si však najdou i mezi majiteli luxusních bytů, rodinných domků a kosmetických salonů, jelikož dokážou vytvořit dojem zajímavého, otevřeného prostoru. Oddělíte-li jimi například kuchyň a obývací pokoj, můžete pro návštěvu pouhým zasunutím dveří vytvořit jeden velký prostor.

Proč říct posuvným dveřím ano

Duch současného minimalismu napovídá, že byste toto designově čisté řešení rozhodně měli využít ve své domácnosti. Nestačí-li vám estetické a praktické hledisko, možná vás potěší jednoduché a bezhlučné otevírání. S práskáním dveřmi mají hluční členové rodiny jednou pro vždy konec. A malý bonus na závěr: tyto dveře jsou bezbariérové. Výborně vám je zpracuje například společnost Grimax, v jejímž katalogu naleznete pouze dveře té nejvyšší kvality od značek zvučných jmen. Pokud vám brouzdání internetovými stránkami nestačí, zajděte se podívat do některé z jejich poboček v Praze, Brně či Ústí nad Labem.

Různé podoby posuvných dveří

Základní dělení posuvných dveří dle konstrukce vám nabídne dvě možnosti: dveře lze umístit na stěnu, či do stavebního pouzdra. V prvním případě se budou pohybovat po pojezdové liště upevněné na speciální garnýži. Posuvné dveře do pouzdra jsou elegantnější variantou, protože po otevření jednoduše mizí ve stěně a vůbec je neuvidíte. S instalací stavebního pouzdra je však velmi vhodné počítat již při stavbě. Dále si můžete vybrat mezi jednokřídlým a dvoukřídlým provedením.Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..