TANTRA MASÁŽE PRAHA – RELAXACE PRO TĚLO I MYSL

TANTRA MASÁŽE PRAHA – RELAXACE PRO TĚLO I MYSL

Podívejte se, jaké druhy kurzů tantra masáží Praha nabízí, a získejte zkušenosti, jak zmírnit fyzické i emocionální napětí, zajistit pravidelný přísun energie a zlepšit sexuální život. Anebo navštivte jedno ze specializovaných studií a svěřte se do rukou profesionálů. O tom, že vyzkoušet tantrickou masáž za to stojí, se můžete přesvědčit například zde.

CO JE TANTRA MASÁŽ?

Tantra masáž je rituál, jenž vychází z tantrického učení, které bychom mohli stručně popsat jako druh buddhistické a hinduistické nauky. Jednou z jeho charakteristik je pojetí sexuální síly člověka jakožto důležitého zdroje energie.

Tantra masáž pomáhá správně chápat tělesné i duchovní procesy a rozvíjet vlastní sexualitu. Díky promyšleným metodám tantra masáže si budete schopni lépe uvědomit sami sebe a dojde k prohloubení sexuálního prožívání. Naučí vás také, jak se duševně napojit na jinou osobu, což může zlepšit partnerský život a posílit vztah. Více informací o tomto umění se dočtete v tomto článku.

TANTRA MASÁŽE PRAHA - RELAXACE PRO TĚLO I MYSL

CO TANTRA MASÁŽ NENÍ?

Ačkoliv to tak může vypadat, tantra masáž není masáží erotickou. Cílem erotických masáží je vyvrcholení klienta, zatímco tantra masáže žádný jasně daný cíl nemají. Jde o práci se sexuální energií, která se nachází v každém z nás, o duchovno a spiritualitu.

Během erotických masáží má také klient možnost se maséra či masérky dotýkat na intimních místech, což při tantra masáži povoleno není. Tyto dva druhy masáže se v neposlední řadě liší i svou délkou a přístupem maséra/terapeuta – tantra masáž je mnohem delší (může trvat až několik hodin) a vztah tantrického maséra a klienta se zakládá na vzájemné důvěře.

TANTRA MASÁŽE PRAHA – NAUČTE SE SMYSLNÉ UMĚNÍ DOTYKU

Pokud se chcete naučit techniky tohoto smyslného umění, rozproudit vlastní sexuální energii, nebo oživit partnerský intimní život, máte možnost se přihlásit na některý z kurzů, které nabízí většina tantra studií. Je na vás, zda zvolíte skupinový seminář či workshop, nebo dáte přednost individuální výuce.

SKUPINOVÁ VÝUKA

Skupinové semináře zpravidla probíhají o víkendech v několika blocích, přičemž je možné se zúčastnit například jen jednoho nebo dvou seminářů dle vašeho výběru. Některá tantra centra rovněž nabízejí intenzivní několikadenní výcvik pro laickou veřejnost.

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

V případě, že preferujete individuální přístup, nebo vám jen nevyhovují termíny skupinových seminářů, je možné podstoupit individuální výuku ve vámi zvoleném termínu. Ta se zpravidla skládá z několika lekcí rozdělených do více dní, ale může být i jednodenní. Individuální výuka je vhodná jak pro jednotlivce, tak pro páry.

Na kurzech tantra masáží vám bude vysvětleno vše, co potřebujete vědět. Jejich součástí jsou různé ukázky, teorie i praxe.

BLAHODÁRNÝ VLIV TANTRA MASÁŽÍ

Tantra masáže mají příznivé účinky na partnerský intimní život, pomáhají nalézt vnitřní klid a plně prožívat pozitivní emoce.

Jsou mnohdy využívány jako terapie potíží s erekcí či předčasným vyvrcholením u mužů, ženám zase pomáhají zbavit se bolesti při pohlavním styku, jejíž příčinou je nejčastěji nedostatečné vzrušení. Mohou být nápomocné rovněž při problémech s dosažením orgasmu u žen. Nejedna klientka, která tantra masáž podstoupila, je překvapená, že dosáhnout orgasmu, mnohdy i vícečetného, není nemožné.

Pozitivní účinky tantra masáží ve zkratce:

● Relaxace těla i duše

● Terapie sexuálních dysfunkcí

● Prohloubení orgastického prožívání

● Poznání sama sebe a své sexuality

● Schopnost spirituálního splynutí s partnerem

● Posílení partnerského vztahu

● Schopnost pozitivní emoce prožívat naplno

● Příval energie

● Nalezení vnitřní rovnováhy

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.