Půjčovna obytných vozů Praha


Půjčovna obytných vozů Praha

Možná jste si na letošní léto naplánovali dovolenou, během které se ve Vás probudí dobrodružný živel. Bude to cesta obytným vozem? Naše společnost OBYTNÁ AUTA PRAHA je půjčovna obytných vozů, která pronajímá luxusní obytná auta vyrobená počátkem letošního roku v Německu. Pokud jde o naše zákazníky, zcela klíčový je pro nás jejich komfort, pohodlí a pak to nejdůležitější – bezpečí.

Naše půjčovna obytných vozů rozumí skutečnosti, že se ne vždy podaří vrátit nebo vyzvednout obytný vůz během pracovní doby. Proto nebudete platit žádné příplatky za vyzvednutí/vrácení obytného auta mimo naši pracovní dobu. Musíte však splňovat podmínky 21 let minimální hranice a dále pak tři roky praxe v řízení auta. Pokud tyto podmínky splňujete, můžete se ve Vaší skupině stát řidičem a vyrazit „rovnou za nosem“!


Před každým pronájmem obytného vozu pečlivě zkontrolujeme náplně v motorové, i obytné části. Obytná část je velmi bohatě vybavena nejrůznějšími přístroji, které Vám celou cestu mohou o hodně usnadnit. Jen pro představu, najdete zde: ledničku s mrazákem, chemické wc, tempomat, plynové topení, plynový vařič se třemi plotýnkami a mnoho dalšího.

Pokud byste rádi vyrazili obytným automobilem, kamkoliv už Vás jen srdce táhne, neváhejte kontaktovat naši půjčovnu obytných vozů v Praze. Rádi Vám na vše odpovíme a poradíme Vám. Přejeme mnoho dobrodružných zážitků z cest!
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..