Řešením vašich finančních potíží je půjčka ihned

Řešením vašich finančních potíží je půjčka ihned

Málokdo z nás má vytvořenou dostatečnou peněžní rezervu, která by ho zachránila od tíživé životní situace při nečekaném vydání většího obnosu peněz. Co si počít, když doslouží starý spotřebič, nebo je nutné uhradit opravu auta?

Půjčka bez čekání

Máte zkušenost s žádostí o bankovní úvěr? Pak jistě můžete potvrdit, že se neobejde bez zdlouhavého papírování, návštěvy banky a nepříjemných otázek týkajících se vaší finanční bonity. Jak se tomuto neefektivnímu procesu vyhnout? Řešení nabízí půjčka ihned, kterou vyřídíte z vašeho domova. Ušetříte si tak čas i nervy.

Podmínky získání půjčky nejsou nereálné

Výhodou nebankovních půjček je fakt, že na ně dosáhne téměř každý. Největší šance má zaměstnaný člověk ve věku 20-68 let, jenž doloží své příjmy a potvrzení o vlastnictví bankovního účtu. Zároveň nemá potíže se splácením svých dalších závazků. Tento druh půjčky mohou ovšem získat též osoby, jimž by běžná banka nepůjčila. Jedná se zpravidla o studenty, seniory či ženy na mateřské dovolené. Zde je nutné, aby neměly záznam v bankovním a nebankovním registru.

Jednoduchý a rychlý schvalovací proces

Jak postupovat? Na webových stránkách patřičné nebankovní společnosti si do kalkulátoru zadáte výši splátky. Ta je poskytována v rozmezí 100-8000 Kč. U stálých klientů, kteří se splácením nemají sebemenší problém, je možnost požádat si až o 30 000 Kč. Dalším krokem je nastavení délky splácení, což je 7-30 dní. Poté následuje standardní vyplnění osobních a kontaktních údajů, k nimž doložíte výše jmenovaná potvrzení. O výsledku budete informováni během pár minut. Jakmile je žádost schválena, peníze vám jsou poslány obratem na bankovní účet. Nestíháte svůj závazek do daného termínu uhradit? Nevadí. Jednoduše si požádejte o jeho prodloužení o 7, 14 nebo 30 dní.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.