Rychlý sklad? Mobilní skladovací hala!


Rychlý sklad? Mobilní skladovací hala!

Je spousta oblastí, ve kterých jsou podnikatelé v létě vytížení daleko více než v zimě. Najednou by bylo potřeba zaparkovat o dva stroje více, uskladnit bohatou úrodu nebo prostě někam dát více zboží. Jak tohle vyřešit? A co když jde navíc jen o krátkodobou potřebu v řádu několika měsíců?

V takovém případě vám nejlépe poslouží mobilní skladovací haly. Jestli si pod tímto názvem představujete nějaké lehké stavby, které nevydrží ani zafoukání větříčku, jste na omylu. Mobilní haly se dají bez problémů používat celoročně, odolávají větru, dešti i sněhu.

Jsou levné a rychle postavené

Plachtové haly se skládají z pevně stojící konstrukce, na kterou nepotřebujete základy, a opláštění. To ani není nutné, jestli nepotřebujete bočnice a postačí vám střecha. Ostatně můžete si dokonce zvolit, zda toužíte po plachtovém, nebo pevném opláštění. Všechny varianty mají svá pro a proti, někomu se hodí to, jinému zase ono. Ať už ale zvolíte jakoukoliv možnost, můžete si být jisti rychlostí. Hala se připraví, přiveze na místo, sestaví a můžete ji používat.

Vybavení si rozmyslíte podle sebe

Hala se může bez obav vyrovnat zděné stavbě. Když si necháte nainstalovat pevnou podlahu, vytápění či osvětlení, nejste vlastně ničím limitováni a budete si užívat toho, co by vám nabídla zděná budova. Jen výrazně levněji a rychleji.

Řešení na desetiletí i měsíc

Už jsme si prozradili, že toho haly hodně vydrží. Na druhou stranu je však nemusíte stavět na dlouhé období. Velmi snadno se zase rozloží, přemístí (dají se postavit i na kolejnicích) nebo třeba zvětší. Jsou plně přizpůsobitelné. Dokonce je možné si skladovací haly i pronajmout jen na léto či na několik měsíců, když je firma vytíženější než obvykle. Tento typ skladových prostor je totiž doopravdy flexibilní přesně podle vašich představ. Podívejte se na více informací přímo na Argoservis.cz – web firmy, která montované haly staví i pronajímá.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..