Sháníte odborníka na nadrozměrnou přepravu? Obraťte se na Easy Logistics


Sháníte odborníka na nadrozměrnou přepravu? Obraťte se na Easy Logistics

Pokud podnikáte ve strojírenském průmyslu, zřejmě čas od času potřebujete přepravit nadměrný náklad, ať už se jedná o velký stroj, konstrukci či cokoliv jiného. Jelikož je nadrozměrná přeprava docela náročná na logistiku, je nezbytné oslovit odborníka, jenž se na takovou přepravu specializuje, neboť dokáže zajistit všechna potřebná povolení a všechno perfektně naplánovat. V následujících řádcích vám představíme společnost Easy Logistics, která má široké portfolio služeb.

Přepravit z místa na místo nějaký technologický celek nebo průmyslové vybavení není vůbec legrace. S obyčejným kamionem si mnohdy ani nevystačíte, a tak se musíte obrátit na společnost nabízející nadrozměrnou přepravu. S celým procesem si efektivně poradí specialista jménem Easy Logistics.


Přeprava nadrozměrných zásilek od A do Z

Společnost Easy Logistics zajistí přepravu nadrozměrných zásilek, jako jsou i mosty, neboť k tomu má potřebnou techniku. Používá například roztahovací návěsy, a tak nejsou problémem ani těžké či dlouhé náklady. Jak taková nadrozměrná doprava probíhá? V první řadě společnost zajistí potřebná povolení, prozkoumá trasu, stanoví optimální trasu a sjedná pojištění. Pokud je to nutné, dokonce sjedná i uskladnění či zabalení. Vy se nemusíte vůbec o nic starat.

Tým zkušených specialistů, již mají dlouholeté zkušenosti, se setkal už s mnoha náročnými projekty, tudíž zvládne i ten váš. Váží váš náklad 50 tun? Žádný problém, protože nadměrná přeprava u společnosti Easy Logistics má váhové rozpětí až do 53 tun.

Jaké další služby Easy Logistics nabízí?

Portfolio služeb zahrnuje nejen přepravu nákladů, ale firma nabízí ještě i kamionovou dopravu, a to jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Disponuje totiž velkoobjemovými soupravami, které se mohou vydat do jakéhokoliv evropského státu. Konkrétně se Easy Logistics specializuje na Norsko, Švédsko, Dánsko, Belgii, Holandsko, Německo, Švýcarsko, Itálii a Rakousko.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..