Nedostává se vám na vánoční dárky? Vydělejte na ně prodejem nepotřebných věcí

Nedostává se vám na vánoční dárky? Vydělejte na ně prodejem nepotřebných věcí

Nedostává se vám na vánoční dárky? Vydělejte na ně prodejem nepotřebných věcí

Vánoce pro mnohé mohou znamenat pěknou díru do rozpočtu. Čím více členů ve vaší domácnosti, jež musíte obdarovat, tím samozřejmě větší finanční zátěž. Přitom přijít si na nějakou tu korunu navíc vůbec není tak těžké. 
Stačí se jedno nevlídné odpoledne ponořit do útrob své domácnosti a začít podrobně rozdělovat potřebné od nepotřebného. A toho nepotřebného se nemilosrdně zbavit. Ne vhozením do kontejneru, ale jeho nabídnutím k prodeji do internetového bazaru.

Prodávejte na serveru BIGinzerce.cz

Dárky vašim blízkým může zachránit internetový bazar BIGinzerce.cz, na kterém seženete a samozřejmě i prodáte snad naprosto vše, čím jste doma obklopeni. Počítače, potřeby pro domácnost, nábytek, knihy a učebnice, starožitnosti, oblečení, hudební nástroje, potřeby pro zvířata i zvířata jako taková.


Seznamka, reality i pracovní příležitosti

Na serveru dále najdete specializované bazary, jakou jsou sportovní bazar, autobazar, motobazar nebo fotobazar. To ale zdaleka není vše. Tento internetový bazar sahá hodně daleko za hranice klasického bazaru. Najdete na něm i realitní příležitosti, seznamku a nabídky pracovních příležitostí.

Vánoční dárky z bazaru? Proč ne

Na BIGinzerce.cz se ale samozřejmě nezaměřuje jen na nákup, ale také prodej a prostřednictvím inzerce zdarma tak nabízí zbavit se i vašich nadbytečných předmětů a přivydělat si tak nemalou korunu. Je to jednoduché. Předmět, jež jste se rozhodli nabídnout k prodeji, vyfotíte, otevřete hlavní stránku (www.biginzerce.cz) a odkliknete na odkaz vložit inzerát zdarma. Následně vyberete kategorii a podkategorii, prodávanou věc popíšete, oceníte a nahrajete její fotografii. Pak už bude stačit jen doplnit své kontaktní údaje a odkliknout další odkaz vložit inzerát. Od toho okamžiku respektive po schválení inzerátu administrátorem, můžete čekat na prvního zájemce. Věřte, že dříve či později se ozve.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..