Zakrývací plachty mají široké využití. Hodí se i vám?


Zakrývací plachty mají široké využití. Hodí se i vám?

V současné době se stále častěji používají zakrývací plachty, a to k různým účelům. Zatímco někomu slouží k zakrytí bazénu, někomu zase na pletivo jako ochrana soukromí. Zakrývací plachty se vyrábí z rozličných materiálů a v mnoha barevných odstínech. V následujících řádcích vám prozradíme jejich využití a stejně tak i výrobce, na něhož se můžete v případě zájmu obrátit.

Ještě než sáhnete po konkrétním modelu, byste si měli uvědomit, k čemu vám bude plachta sloužit, protože jedině tak naplní vaše očekávání dokonale. V nabídce jsou totiž různé hmotnosti, tedy gramáž na metr čtvereční, přičemž co jiná gramáž, to jiné použití. Třeba krycí plachty s oky od 50 do 80 gramů na metr čtvereční jsou vhodné pro zakrytí nábytku jako ochrana proti prachu či při malování.


Silnější plachty do venkovního prostředí

Samozřejmě sehnat můžete i vyšší hmotnost, například krycí plachty s gramáží 200 gramů na metr čtverečních, které bez problémů zvládnou i nápor nepříznivého počasí. Snadno tak zakryjete seno či slámu, dřevo přichystané na spálení a podobně. Stejně tak dokáže silná plachta nahradit alespoň částečně garáž, a tak ji můžete hodit přes svůj automobil, aby na něj nepršelo a nesněžilo.

Od plachty zřejmě požadujete dlouhou životnost, abyste po pár měsících nemuseli plachtu měnit za novou, což by vás vyšlo docela draho. Vybírejte tedy hned na začátku kvalitní strukturu s vysokou odolností.

Kde zakrývací plachty koupit?

Ať už potřebujete klasické, nebo atypické rozměry, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti Plachty Štěpáník. Specializuje se na výrobu zakrývacích plachet, ale také plachet vagónových, na automobily a v neposlední řadě i na výrobu stínících sítí na plot. Záleží pouze na vás, jakou variantu potřebujete. Pokud si nevíte rady, společnost vám také s výběrem poradí. Pro více informací navštivte web https://www.peplachty.cz.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..