Sháníte originální kytici? Zkuste rozvoz květin od Fleurop

Sháníte originální kytici? Zkuste rozvoz květin od Fleurop

Narozeniny, svátek, výročí. Důvodů, proč dát ženě květinu, je spousta. Třeba jenom proto, abyste jí udělali radost. Kde ovšem sehnat tu nejhezčí kytici, z níž se jí podlomí kolena? Máme pro vás jeden tip. Dokonce nemusíte chodit nikam daleko a vůbec nezáleží na tom, z jaké části republiky jste.

Váš problém by mohl vyřešit rozvoz květin neboli doručení květin až do domu. Celý princip má totiž pro vás dvě podstatné výhody.

1. Vyberete si podle obrázku

Když přijdete do klasického květinářství, floristka se vás obvykle zeptá, jaké květiny má použít, případně do jaké barvy kytici ladit. Nejste-li si jistí, chce vědět aspoň to, pro koho bude kytice určena či k jaké příležitosti je zamýšlena. Pak něco sama vymyslí. Vy už jen těžko řeknete, že se vám hotový výsledek nelíbí.

Donáška květin funguje jinak. Kytici si vyberete podle obrázku na webu. Jakou uvidíte, takovou skutečně odstanete. Vyberete si Paprsky zapadajícího slunce se skvostnými růžemi, Mé myšlenky patří Tobě s růžovými germínami nebo Krásu pro každý den s bílými germínkami a tmavě růžovými santini?

2. Kytici budete mít rychle doma

Fleurop není jeden e-shop, jedná se o celou síť, která propojuje květinářství po celé republice. Vy si objednáte kytici online a objednávka přijde do květinářství, které je vám nejblíže. Tam vám kytici navážou a doručí. Pokud ve všední dny zvládnete objednávku do 15:00, doručí vám kytici ještě týž den. V Praze se navíc doručuje i o víkendu od 9 do 20 hodin.

Mimochodem, kytici kurýr nemusí doručit jenom vám, ale také rovnou ženě, které se ji chystáte darovat. Můžete přidat osobní vzkaz nebo ji nechat bez vzkazu a poslat jako anonymní překvapení.

Za zmínku stojí, že Fleurop operuje i za hranicemi ČR. Pokud se tedy někdo z vašich blízkých nachází v zahraničí, můžete mu (nebo spíše jí) nechat doručit kytici tam. Více informací a ceník najdete na https://www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-ceska-republika.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..