Sháníte pěkné, ale cenově dostupné dárky na Vánoce?

Ačkoliv se to možná nezdá, Vánoce jsou již za dveřmi. Přesně proto zrovna nastává nejvyšší čas na to, abyste začali řešit dárky pro své blízké. Chcete co nejvíce ušetřit? V tom případě si nenechte ujít řadu akčních nabídek v podobě oblíbeného Black Friday. Kde si užijete pořádné slevy?

Svátek s dlouhou tradicí

Black Friday je populární svátek nakupování, který vznikl v roce 1929. V daný rok utrpěla světová ekonomika ohromný šok, který zapříčinil krach na burze v New Yorku. Zchudlé rodiny najednou úplně přestaly utrácet za zbytečnosti a soustředily se jen na základní živobytí.

Toto chování se samozřejmě dotklo i majitelů obchodů, kteří se posléze spojili a začali prodávat své zboží za neuvěřitelně nízké ceny. Tím nalákali zákazníky a udrželi své podnikání nad vodou. Od té doby se Černý pátek pořádá úplně každým rokem.

Jak to vypadá u nás?

Nebudeme vás déle nudit lekcí dějepisu. Pojďme se podívat, kde a jak vysoké slevy si užijete. Pamatujte, že při projíždění nabídek musíte být maximálně opatrní, jelikož řada obchodů propaguje falešné slevy.

Mezi poctivé obchody patří například známý e-shop Notino, který vám nejspíše nemusíme příliš představovat. Bavíme se totiž o jednom z nejpopulárnějších dodavatelů kosmetiky, parfémů, výživových doplňků, suplementů pro sportovce, přebalovacích pomůcek, a dokonce i hraček pro dospělé.

V současné chvíli probíhá Notino Black Friday, přičemž potrvá až do neděle 26. listopadu. Výše slev je odstupňovaná po 15, 20 a 30 %. Zajímá vás, jestli jsou vaše oblíbené značky zahrnuté? V tom případě si nezapomeňte rozkliknout webové stránky pod vloženým odkazem.

Ihned se před vámi objeví seznam zlevněných značek. Pokud tedy chcete potěšit všechny členy své rodiny i přátele, pořiďte jim značkové zboží za výhodné ceny.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..