Spolehlivost za přijatelnou cenu, aneb proč si koupit auto Škoda

Spolehlivost za přijatelnou cenu, aneb proč si koupit auto Škoda

Spolehlivost za přijatelnou cenu, aneb proč si koupit auto Škoda

Není pochyb o tom, že Škoda patří k nejoblíbenějším autům, která se prohánějí po našich silnicích. Pokud zrovna uvažujete o koupi nového vozidla, nebo tušíte, že tato situace ve vašem životě brzy nastane, a nevíte, kterým směrem se vydat, zkuste právě Škodovku. Proč? Pojďme se podívat na pár důvodů, kvůli nimž stojí vzít vozy Škoda v úvahu.

Česká spolehlivost

Škodovky se pravidelně umisťují na předních příčkách v žebříčcích spolehlivosti, a to především díky kvalitě používaných dílů a pevné konstrukci. Autobazary plné Octavií a Fabií ve velmi dobrém stavu jsou toho důkazem. Mimochodem,Škoda Fabia je pravděpodobně nejúspěšnější auto svého druhu. Vhodně kombinuje nízkou pořizovací cenu, praktičnost, komfort a hospodárný provoz.

Koupí auta Škoda podpoříte českou firmu, což může být při rozhodování také jeden z argumentů. Navíc některé modely vypadají velmi reprezentativně, například Škoda Superb.


Stabilní cena

Ve srovnání s jinými (zahraničními) vozy drží Škoda po dlouhou dobu svoji cenu. Jednak pořizovací náklady nejsou zbytečně přemrštěné, a i když chcete vůz po nějaké době prodat, přijdete pouze o minimum své investice. Pomáhá tomu i dostupnost jak nových, tak ojetých Škodovek. Ojetiny Škoda jsou vůbec nejprodávanější, a díky široké nabídce narazíte na kvalitní vůz i v autobazaru. A to včetně relativně nových modelů. Škoda Kodiaq se začala vyrábět v roce 2016 a v bazarech na tato SUV narazíte běžně. Klidně i na rok staré vozy.

Dostupný servis a náhradní díly

Taková síť servisů a smluvních partnerů, jakou Škoda auto disponuje, nemá na našem území obdoby. Za servisem nemusíte nikam daleko cestovat, váš vůz vám opraví téměř v každém městě. Díky velkému množství aut Škoda na trhu jsou velmi dobře, a především levně dostupné i náhradní díly. Když už se vám tak na autě něco porouchá, v případě Škodovky na opravě v porovnání s vozy zahraničních značek ušetříte.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..