Svěřte IT vybavení firmy do rukou profesionálů


Svěřte IT vybavení firmy do rukou profesionálů
Svěřte IT vybavení firmy do rukou profesionálů

Údržba IT techniky není žádná legrace, navíc pokud jde o prostředí firmy, kde může i menší výpadek sítě ohrozit celý její chod. Ne každý má však čas či prostředky chod sítě udržovat, a proto mnoho firem řeší tento problém službami externí IT firmy neboli IT outsourcingem.

Zálohy, údržba, prevence

Péče o IT vybavení firmy je poměrně komplexní. Je třeba zavést systém zálohování dat, nakoupit licence pro veškerý software, který bude firma užívat, zabezpečit síť proti útokům z vnější apod. Tyto záležitosti jsou pro mnohé firmy černou dírou na čas i peníze. Podívejme se, jak se o tento problém dokáže postarat externí IT firma.

IT outsourcing s NetWin

Firma NetWin se dokáže postarat o veškerou techniku vaší společnosti. Průměrná reakční doba je 12 minut, přičemž 85 % problémů dokáže vyřídit do jedné hodiny. Volat můžete na nonstop 24/7 zákaznickou podporu, díky které se začne na vašem problému neprodleně pracovat.

Proč NetWin?

Na rozdíl od jiných firem, s NetWin vám nehrozí žádné skryté výdaje. Základem spolupráce je totiž fixní měsíční cena. Dále se můžete spolehnout na uzavřenou pojistku profesní odpovědnosti do 5 000 000 Kč, přičemž u větších projektů je ještě navýšena.

Pokud vás zajímá více o nabízených službách NetWin, podívejte se na tyto oficiální stránky.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..