Trápí vás nepříjemný zápach ve vašem vozidle?

Trápí vás nepříjemný zápach ve vašem vozidle?
Trápí vás nepříjemný zápach ve vašem vozidle?


Pořiďte si vůni do auta, která provoní celý interiér svěží vůní. Už nemusíte používat voňavé stromečky, které se zavěšují na zpětné zrcátko a jsou takzvaně „k ničemu“. Moderní interiér potřebuje i moderní vůni, která opravdu voní.

Využít můžete vůně, které se dají jednoduše zavěsit na ventilaci nebo na zrcátko. Pokud je pro vás náročné si vůni do auta vybrat, tak si přečtěte následující řádky, které vám pomohou.

V dnešní době existuje několik druhů vůní, které si můžete zakoupit. Jedná se o různé tvary. Obdélníkové, placaté se zavěšením na zrcátko nebo vůně v lahvičce. Moderním trendem jsou však vůně, které mají tvar malé postavičky.

Ty jsou vyráběny v mnoha barevných variantách. Postavičky se upevňují na ventilaci. Jejich nevýhodou je vysoká cena. ta se u levnějších variant pohybuje kolem 250 Kč. Dražší pak stojí až 1 000 Kč.

Příjemný pocit je velmi důležitý

Výběr vůně je dobré neuspěchat. Je také důležité, aby vám ve vašem vozidle daný parfém voněl a navodil pozitivní náladu. Pokud si v obchodě vůni vyberete, může v interiéru vonět jinak.

Doporučuje se tedy poradit se s prodávajícím, najít informace o dané značce například na internetu nebo zakoupit vůně dvě, popřípadě tři. Vůně do auta nejsou naštěstí drahé. Běžně stojí kolem 100 až 200 Kč.

Jemné a silné vůně

Jestliže trávíte ve vozidle většinu času, ať už volného nebo pracovního, vyberte jemnou vůni. Ta zajistí, že nebude ve vozidle příliš cítit. Po několika hodinovém řízení by se mohlo stát, že by vás ze silné vůně mohla začít bolet hlava.

Možností je také zvolit dvě varianty vůní, které mezi s sebou budete kombinovat, podle toho kolik času ve vozidle budete trávit.

Kus přírody i ve vašem autě

Mezi celou řadou vůni si můžete vybrat i přírodní vůně do auta. Ty zajistí, že se celý interiér provoní přírodní esencí. Vůně mohou mít elegantní kovový vzhled, který padne do každého interiéru. Cena takovéto vůně se pohybuje do zhruba 350 Kč.

Trápí vás nepříjemný zápach ve vašem vozidle?

Výdrž příjemné vůně

Podstatnou vlastností vůně do vozidla je její výdrž. Jedná se o to, jak dlouho bude vonět, než se vůně vytratí a budete si muset pořídit novou. Některé produkty totiž vydrží vonět jen pár dní, což je málo. Většinou by měli vůně vydržet alespoň jeden měsíc.

Vůně do vašeho auta musí vonět tak, jak je vám to příjemné. Nemá cenu kupovat vůně, které vám nevoní nebo voní až příliš. Pokud trávíte ve vozidle většinu dne, může dojít k oslabení organizmu, vlivem příliš silné vůně, kterou budete dlouho cítit.

Pokud investujete do nějaké vůně a zjistíte, že to není přesně to pravé, můžete vůni využít například i v domácnosti. Běžně se nepotřebné vůně využívají v malých místnostech, které krásně provoní. Místo vašeho vozidla ji využijete ve vašem domě.

Autor: poznani-knihy.cz

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.