Umělecké kovářství na míru vašim snům

Umělecké kovářství na míru vašim snům

Kovářství patří mezi obory, které jsou ušlechtilé. Nejde pouze o řemeslo, kde vyrábíte něco podle šablon. Může se jednat o výsostnou uměleckou disciplínu, jakou je například architektura. Umělecký kovář vám nejen navrhne, ale i sám vyrobí na míru plot, nábytek, vývěsky nebo i doplňky ke krbu.

Kované ploty – umělecké kovářství

Umělecké kovářství představuje obor, který vytváří stejně cenné objekty jako obrazy, sochy nebo různé architektonické objekty. I když jde o řemeslo, tak právě řemeslník vám navrhne artikl či doplněk, který bude ladit k vašemu domovu nebo do vašeho interiéru. Kovář pak zpracuje návrh, bude pracovat s tak ušlechtilým materiálem, jako je kov, tedy ocel, litina, barevné kovy, mosaz, měď, nerez. A to se jedná jak o miniaturní objekty, tak i větší monumenty, jakými jsou kované ploty, mříže, brány, kliky, kovaná zábradlí, svítidla, plastiky, zahradní nábytek a další kovářské výrobky, které vám bude každý závidět, protože půjde o originální kousky.

Umělecké kovářství na míru vašim snům

Dokonalé krbové nářadí

Kovové produkty vám zhotoví kovář nejen do exteriéru, ale i do tepla vašeho domova. To se týká kovaných klik, kovaných komponentů do koupelny, samozřejmě se to může týkat i klasického nábytku do interiéru. Samostatnou sekci představuje i krbové nářadí. To mohou být krbová kamna, různé rošty, jehlice, mříže, ozdoby nebo koše na dříví. Schopný kovář udělá vše v jednom stylu, který navíc konvenuje i tónu vašeho domova. Samozřejmě si můžete objednat i různé specifické artefakty do interiéru, což mohou být různé paravány, svícny a další kované výrobky.

Umělecké kovářství – specifické artefakty

Služby kovářů využijí i podnikatelé, kteří mají restaurace, obchody a další podniky. Může jít o artikly od vývěsních štítů až po pódia nebo bary. Kováři ale umí mnohem více. Dokonce provádí restaurování nábytku nebo i památek. A pokud by to nebylo možné nebo by bylo třeba udělat kopii, řemeslník podle podkladů vytvoří přesnou repliku a spolu ve spolupráci s dalšími řemesly provede další úpravy jako pozlacení apod. Hledáte kvalitní služby v této sféře? Ty nabízí kovářství Mittner, firma s třicetiletou tradicí. Pan Mittner se učil kovářství v roce 1980 a v roce 1990 založil UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ – MITTNER. Může se chlubit tím, že mu pod rukama prošly doslova desítky tun železa. Své služby nabízí nejen v Brně a na celé Moravě, ale zajišťují služby uměleckého kovářství i v Praze. Pokud se tedy nespokojíte s průměrem, ale chcete něco originálního přímo na míru vám, určitě se obraťte právě na firmu pana Mittnera, kde je vám jistotou dlouhá tradice. Můžete si vybrat z portfolia výrobků, inspirovat se nebo si nechat poradit od experta, který má bohaté zkušenosti.

Umělecké kovářství na míru vašim snůmKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..