Už vás nebaví seznamování se přes internet? Zkuste to jinak

Už vás nebaví seznamování se přes internet? Zkuste to jinak

V dnešní uspěchané době je hledání vhodného protějšku docela problematické. Kdo si někoho nenajde během studií nebo v práci, začíná kolikrát ztrácet naději, že na světě existuje někdo pro něj vhodný. Je problematické najít si čas na seznamování a mnohdy chybí i příležitosti. Internetové seznamky bohužel také nejsou to pravé ořechové.

Seznamování přes internet je sice snadné, ale má mnoho nevýhod. Dost často se stává, že jakmile daného člověka konečně poznáte osobně, je úplně jiný než na síti, kde se mohl schovat za vyšperkovaný profil. Velkou část uživatelů seznamek také tvoří lidé, co vlastně o vážný vztah nemají zájem, přišli se sem jen pobavit. Sice existují případy, kdy se páry, co se poznaly na seznamce, vezmou a žijí spolu až do smrti, ovšem je jich pomálu. Zatímco v reálném životě si prostě vyberete partnera, s nímž to mezi vámi jiskří, v internetové seznamce budete algoritmem spárování s člověkem, jehož zájmy a požadavky se shodují s vašimi. A to není vždy záruka úspěchu. Naštěstí vše může být i jinak.

Vyzkoušejte speed dating

Také v ČR existují seznamovací agentury, které už chápou, že nalézání partnerů online má svá úskalí. Patří k nim ostravská seznamovací agentura Poznejme se pořádající seznamovací akce v Ostravě a okolí.

Agentura vždy naplánuje akci, na níž se sejdou lidé podobného věku a zájmu, popovídají si spolu, a pokud narazí na někoho, kdo se jim zamlouvá, dostanou na něj kontakt. Vše probíhá anonymně, setkání se konají v uzavřených prostorech, kam nemůže veřejnost, a každý účastník dostane hned na začátku přezdívku, pod níž celou dobu vystupuje. Kontakty se mění pouze mezi lidmi, kteří o to mají zájem. Akce trvá pár hodin v závislosti na tom, zda se jedná o společný výlet nebo třeba jen popovídání. Vždyť k tomu, abyste poznali, zda je vám daný člověk sympatický, zpravidla stačí pár minut osobního kontaktu.

Více informací najdete přímo na webu www.poznejmese.com.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.