Věnujte pod stromeček stylovou obálku

Věnujte pod stromeček stylovou obálku


Stalo se poměrně hezkým zvykem dávat si k Vánocům poukazy na cokoli. Jak takový poukaz zabalit, aby měl obdarovaný skutečnou radost? Samozřejmě můžete dotyčného trošku poškádlit a zabalit kartičku do několika krabic, nebo být decentní a schovat poukaz do hezké barevné obálky s vánočním motivem a jako bonus mu napište milé věnování. Anebo oba způsoby zkombinujte.

Svět je hezčí, když posíláte barevné obálky

Posílání dopisů už se dnes moc nenosí, avšak právě adventní čas by nás mohl k této pravěké činnosti trochu navnadit. Zkuste odložit telefon a namísto něj si do ruky vezměte pero. Kupte si barevné obálky i papíry a popřejte svým blízkým šťastné a veselé. Dopisy mají své kouzlo, už jen to překvapení, že ve schránce adresát mezi účty a reklamami nejde ručně nadepsanou zlatou obálku. Ten pocit vzrušení, než zjistí, kdo mu píše a co, žádná smska nenahradí.

Psaním to zdaleka nekončí. V barevném provedení se prodává i bublinková obálka z papíru i fólie nebo tzv. kartonová kapacitní obálka, v které můžete už poslat i malý dáreček, třeba knihu. Luxusní dojem pak vytváří obálky se šňůrkou. Svět je hned veselejší, když posíláte barevné obálky.

Vybírejte z neobvyklých tvarů i barev

Fantazii se při výrobě obálek meze nekladou, takže sortiment není omezen jen na pět základních barev, jak by se mohlo zdát. Verze obyčejných i samolepících obálek nakoupíte v metalické, neonové i základní barvě. Každá barva má i své odstupňované odstíny. Modrá, fialová, žlutá či zelená je ve svých sytých i pastelových odstínech. Zajímavé jsou i obálky se strukturou, které jsou navíc příjemné na dotek. Obálky zvané Růže a Motýlek mají navíc specifické otevíraní, hodí se spíš jako dárek než ke korespondenci. Dárkové sáčky, obálky s vánočním motivem jsou zkrátka atraktivním a jednoduchým způsob, jak zabalit svým blízkým poukaz na wellness, dovolenou, oblečení, losy nebo finanční hotovost.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.