Vestavěná skříň schová všechno, co nechcete mít na očích, ale zároveň se bez toho neobejdete!


Vestavěná skříň schová všechno, co nechcete mít na očích, ale zároveň se bez toho neobejdete!

Jste zavaleni věcmi všeho druhu? Lámete si hlavu, kam s nimi? Odpověď je nasnadě: no přeci do skříně? Ideálně vestavěné. Ta totiž maximálně šetří prostorem. Nevěříte?

Vestavěné skříně jsou nadmíru praktickým kusem nábytku. Ve valné většině případů se totiž vyrábějí na míru prostoru, do něhož jsou určeny. To umožňuje využít jej doslova do posledního centimetru. A nejenom to. Zkušený designér či konfigurátor vám navrhne skříň i do prostoru, v němž si skříň ani nedovedete představit. Tímto způsobem můžete využít například prostory pod schody, které by jinak zůstaly nepovšimnuté.

Umístění vestavěné skříně

Kam vestavěnou skříň umístit? To záleží na vašich možnostech. Můžete-li jednu místnost v domě využít jako šatnu, udělejte tak. A pro tuto šatnu si nechejte navrhnout šatní skříň na míru. Neklesejte však na mysli, pokud šatna u vás nepřichází v úvahu. 

Vestavěné skříně do ložnice

Velké oblibě se však těší i vestavěné skříně do ložnice, které svým designovým provedením dokonale splynou s ostatním nábytkem. A sofisitkované posuvné dveře, kterými svou vestavěnou skříň můžete vybavit, navodí dojem, že v místnosti se vlastně žádná skříň nenachází. Jinými slovy mohou dokonale splynout se stěnou. Do malých ložnic někteří uživatelé volí posuvné dveře se zrcadly, která opticky zdvojnásobí prostor. Ne každému ovšem velká zrcadla v ložnici vyhovují. Staré čínské učení feng šuej je dokonce přímo nedoporučuje. Záleží tedy na osobních preferencích. 

Zaměřeno na ceny

Na kolik vás vestavěná skříň vyjde? Za skříň můžete v závislosti na jejím rozměru, materiálu a vnitřním uspořádání zaplatit i několik desítek tisíc korun. Na trhu však najdete i kvalitní levné skříně v cenách okolo deseti tisíc. Ty seženete například v portfoliu společnosti Dk-design.cz na e-shopu s příznačným názvem levne-skrine.cz. Nejedná se přitom o sériovou výrobu, ale o skříně na míru. V jejichž ceně je i návrh skříně zdarma. Tak neváhejte!

 



Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..