Vykouzlete si hezké nožky už ve sprše s voděodolnou bruskou

Vykouzlete si hezké nožky už ve sprše s voděodolnou bruskou
Vykouzlete si hezké nožky už ve sprše s voděodolnou bruskou


Teplé dny se pomalu blíží a spolu s nimi pro ženy i nutnost udržovat své nohy hladké a bez chloupků. V pantoflích nebo sandálkách je vidět každá nedokonalost. Především neupravené nehty a ztvrdlé paty nepůsobí moc žensky. Ještě je ale čas s tím něco udělat! Klíčem je pravidelná péče.

Ztvrdlé paty jsou vidět na první pohled a projevují se i na pocit. Dotek na hrubé a často i popraskané kůži není nic příjemného. Pokud takové paty máte, je nejvyšší čas naučit se používat elektrický pilník na chodidla či brusku na paty.

Bruska na paty vám nahradí pedikérku

Kdo má čas a peníze, ten může samozřejmě pravidelně navštěvovat pedikúru. Existují ale i domácí řešení. Vyzkoušejte babské rady, nebo zamiřte do drogerie online a pořiďte si brusku na paty. Při pravidelné péči se určitě dočkáte viditelných výsledků.

Obyčejná bruska na paty je záležitostí pár stovek korun, a i ty voděodolné se dají sehnat do pětistovky. Příkladem je elektrická bruska Nexon Wet&Dry, kterou si s sebou můžete vzít do sprchy. Ve sprše je kůže prohřátá, tím pádem měkčí a daleko lépe se upravuje. Díky voděodolnosti navíc přístroj velmi snadno omyjete.

Základem je pravidelná péče

Své zrohovatělé kůže na patách se do léta určitě stihnete zbavit. Důležitá je ale pravidelná péče. Berte si s sebou brusku na paty do sprchy aspoň dvakrát týdně. Pomůže vám také levná kosmetika. Suchou kůži je třeba vyživovat krémy. Babské rady mluví o vtírání vazelíny a citronové šťávy, zábalech z dužiny banánu nebo nočním zábalu z tvarohu, nicméně kosmetika bude možná jistější. Především pak rychlejší a pohodlnější.

Nezapomeňte, že není na co čekat. Léto se blíží mílovými kroky a odborníci se shodují, že zbavit se ztvrdlé kůže na patách může trvat zhruba šest týdnů. Na závěr tedy pro vás máme jeden tip. Brusku Nexon Wet&Dry, s níž si vykouzlíte sametově hebké nožky, pořídíte v internetové drogerii Xantea.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.