Vylepšete svůj sexuální život. Pomůže i volba netradičních míst a erotické hračky


Vylepšete svůj sexuální život. Pomůže i volba netradičních míst a erotické hračky

Ve světě sexu se meze takřka nekladou. Máte-li pocit, že to ve vztahu s vaším partnerem v poslední době skřípe a zdaleka tak často se neoddáváte sexuálním hrátkám jako v minulosti, kdy jste se seznámili, je na čase s tím něco dělat. Pomůže třeba sexy erotické prádlo, ale i nejrůznější pomůcky. A rozhodně je dobré myslet i na změnu místa.

Nuda v posteli? Zalezte si do sprchy

Klasika v podobě hrátek v posteli se po čase stává nudnou pro většinu z nás. Sex je dobré v okamžiku, kdy vás začne nudit, trochu okořenit. Co takhle zkusit nějaké netradiční místo? Najít se dá přímo ve vaší domácnosti. Vzrušivé momenty s partnerem prožijete třeba ve sprše, kde můžete využít běžné i trochu exotičtější hračky pro dospělé, jako jsou anální kolíkrobertky či třeba venušiny kuličky. Možností je samozřejmě mnohem více, o čemž se přesvědčíte, pakliže navštívíte kvalitní sexshop. Výběr erotických hraček je mnohdy trochu citlivou záležitostí. Ale nemusíte se obávat, veškeré pomůcky lze nyní snadno a diskrétně pořídit i přes internet.

Prozkoumejte okolí. Zjistíte, že si lze užívat na mnoha místech

Netradiční místa pro sexuální zážitky jsou stále oblíbenější. A to nejen doma, ale i na veřejných prostranstvích, jako jsou parky, lesy apod. Je samozřejmě nutné si dát pozor na to, abyste nijak nepohoršovali okolí, což by mohlo přinést i problémy se zákonem. O to víc adrenalinu a rozkoše si ale právě na takovýchto místech užijete. Kdo jednou vyzkouší třeba sex v parku, ten pozná, jak dokáže okořenit dlouholetý, často už nudný manželský život.

Mezi zajímavá místa, kde se překvapivě poměrně dost lidí oddává sexuálním hrátkám, patří také zkušební kabinky v obchodech, na předních místech v žebříčcích se pak pravidelně vyskytují záchodky restaurací. Jde to zkrátka všude, kde si můžete dopřát alespoň trochu soukromí a pohodlí. A vyzkoušet k tomu erotickou pomůcku typu vibrační vajíčko apod. může být jedině ku prospěchu. Určitě se naskytne i šance partnera podívat se na vaše nové erotické prádlo.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..