Výroba vstupenek do 24 hodin a za 0,80 Kč za kus? I to je možné

Výroba vstupenek do 24 hodin a za 0,80 Kč za kus? I to je možné

Sezóna plesů, nejen těch maturitních, je již v plném proudu, a pokud i vy nějaký pořádáte, možná přemýšlíte, kde si necháte vytisknout vstupenky. Ať už chystáte velkolepý bál, nebo jen myslivecký ples u vás ve vsi, určitě se spolehněte raději na odborníky. Drahé to není.

Vstupenky na koncert, na závody či na ples se ještě stále používají v papírové podobě. Elektronické varianty sice také nejsou výjimkou, ale pro klasický ples se rozhodně nevyplatí. Tam je jednodušší každému příchozímu odtrhnout okraj než řešit načítání vstupenky elektronicky. Věděli jste, že těm vstupenkám, které mají odtrhávací okraj, se říká vstupenky s perforací?

Tvorba vstupenek je věda, nebudete tušit, co vybrat

Navrhnout, vytisknout a je hotovo? Takhle snadno to většinou nejde. Raději začněte řešit tisk vstupenek na ples včas. Může trvat, než se shodnete na vhodném návrhu, navíc budete pravděpodobně bojovat i s výběrem velikosti a papíru. Je lepší lesklý, nebo raději matný? A jakou gramáž potřebujete?

Upřímně řečeno, ono na tom až tolik nezáleží. Vstupenka sice dělá první dojem a hosté si podle ní udělají představu, co je asi čeká, nicméně na její formát si nikdo stěžovat nebude.

Výroba vstupenek trvá jen pár hodin

Když začnete tisk vstupenek řešit včas, ušetříte. Za expresní zpracování si totiž připlatíte. Na druhou stranu je rozhodně dobré, že pokud zapomenete, v některých tiskárnách jsou schopní vstupenky realizovat i do 24 hodin. Příkladem je www.vyhodnytisk.cz. Zdražení oproti standardní rychlosti (do 3 dnů) není až takové. Na vstupence bez perforace jde o 10 haléřů, na té s perforací o 15 haléřů.

Firma Výhodný TISK se zabývá tiskovinami všeho druhu, ať už jde o svatební oznámení, letáky, plakáty, vizitky, samolepky, razítka či právě vstupenky. Rozesílají po celé republice, tak se nebojte. Všechno vyřešíte v pořádku online.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..