Zabavte děti s mobilní aplikací Ven každý den


Zabavte děti s mobilní aplikací Ven každý den

Říkáte si, že stačí, když děti koukají do mobilu doma? Tohle je ovšem jinak, než si myslíte. Aplikace Ven každý den vám pomůže právě s tím, aby si potomci s nadšením hráli venku. Nainstalujte si ji do svého telefonu a najděte díky ní ta nejlepší hřiště ve vašem okolí.

Aplikace Ven každý den je propojená se stejnojmenným webovým portálem, který umožňuje vyhledávat dětská hřiště po celé ČR. Zobrazuje mapu hřišť, ale také radí, jaké aktivity kromě hraní na hřišti s dětmi venku provozovat. Projekt se zaměřuje jednoduše na to, abyste s nejmenšími trávili co nejvíce času venku. Právě v prvních letech života si totiž vytváří základní návyky a je důležité je do budoucna naučit, že pobyt na čerstvém vzduchu je pro tělo nezbytný.

Největší databáze dětských hřišť v ČR

Webový portál Ven každý den umožňuje hledat dětská hřiště po celé ČR na základě zadaných kritérií. Snadno tedy objevíte například hřiště, kde jsou k dispozici i lavičky na sednutí, pitná voda nebo oplocení. V seznamu se dokonce nachází i několik krytých hřišť pro případy, kdy venku není příliš dobré počasí, avšak vy nechcete zůstat doma.

Nejvíce hřišť je zaznamenaných ve velkých městech, nicméně i v těch menších jsou postupně mapována. Starají se o to sami uživatelé, kteří za nafocení jednoho hřiště dostanou dvacet korun.

Mobilní aplikaci si s sebou vezmete kamkoliv

Aby bylo hledání místa na hraní ještě jednodušší, vznikla také mobilní aplikace Ven každý den. Je dostupná pro všechny tři hlavní platformy – Android, iOS a Windows a má všechny funkce, které uvidíte i na webu. Aplikace je letošní novinkou, a tak byla zařazena do soutěže Mobilní aplikace roku 2017 pořádané společností Internet Info. Své hlasy jí můžete posílat do 22. května.

Aplikaci Ven každý den užijete zejména tehdy, když míříte do jiného města, v němž si nejste jistí, kde hledat dětská hřiště. Určitě se vám ale bude hodit i doma. Hřiště za domem totiž brzy omrzí a děti zatouží po neokoukaném místě s novými prolézačkami. S aplikací to bude hračka.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..