Zažijte dobrodružství na motorce. Dejte zelenou zážitkové motoškole

Zažijte dobrodružství na motorce. Dejte zelenou zážitkové motoškole
Zažijte dobrodružství na motorce. Dejte zelenou zážitkové motoškole

Chcete se zdokonalit v jízdě na motorce v terénu i na asfaltu? Nebo si jen chcete zajezdit v hezké krajině a užít si nekončící výhledy? Přečtěte si, proč se rozhodnout pro zábavnou motoškolu Přijďte se projet. 

Zažijte motoškolu jinak

Motoškola nemusí mít podobu pouze obyčejných jízd na motorce ve městě či v terénu. Motoškola Přijďte se projet nabízí svým studentům mnohem více. Absolvovat zde můžete jak výcvik pro úspěšné získání řidičského průkazu, tak i zážitkové jízdy na silnici či v terénu. Kromě toho pravidelně pořádají dobrodružné výlety do dalekých destinací, díky čemuž můžete cestování spojit s výlety na motorce. 

Mezi dobrodružné výlety se řadí výlety do Španělska a Portugalska. Díky nim můžete poznat tyto jižní země, užít si jízdu na motorce a vyzkoušet něco nového. V rámci zájezdu totiž můžete absolvovat také lekci surfování pod dohledem zkušeného instruktora. A jelikož si motorku můžete jednoduše půjčit na místě, můžete se do této destinace dopravit pohodlně letecky. 

Nebo se vydejte na týdenní kemp

Chcete se spíše zdokonalit v jízdě na motorce? V tom případě vás možná zaujme týdenní kemp, který vám účinnou a zábavnou formou předá vše potřebné. Cílí jak na ty, kteří s motorkami teprve začínají, tak i na zkušené jezdce. 

V rámci výuky si vyzkoušíte jízdu v lehkém terénu a na trialce a zavítáte také na závodní okruh ve Vysokém Mýtě. Pod odborným vedením si vyzkoušíte, jak motorka reaguje na rychlých rovinkách i v zatáčkách. 

Nebo se rozhodněte pro individuální trénink

Chcete se zdokonalit v jízdě na motorce pod individuálním dohledem? Potřebujete odstranit špatné návyky a překonat zbytečné strachy, které vás ovládají? V tom případě se rozhodněte pro celodenní individuální trénink zaměřený na jízdu v terénu i na asfaltu. Navíc si můžete vyzkoušet některou z dostupných motorek, což vám může pomoct při rozhodování o koupi vysněného stroje. 

Více informací o motoškole najdete na www.prijdeteseprojet.cz

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..