4 tipy, jak vybrat šatní skříň

4 tipy, jak vybrat šatní skříň


4 tipy, jak vybrat šatní skříňPřemýšlíte nad novým vybavením do bytu a hledáte tu správnou šatní skříň? Vybírejte pořádně a s rozmyslem, protože jde o velký kus vybavení, u kterého nás zajímá i perfektní funkčnost. V článku najdete hned 4 praktické rady pro správný výběr od začátku až do konce.

Správné rozměry

Pro šatní skříň máte jistě připravené místo, kam ji umístíte. Podle toho se řiďte a pamatujte na správné vnější rozměry. Jedině tak zvolený model bez problémů napasujete do určených prostor a nebudete muset přerovnávat ostatní kusy nábytku. O trochu jinou situaci jde v případě, že pořizujete všechen nábytek znova a snažíte se vymyslet co nejlepší uspořádání pokoje. Tehdy si namalujte plánek a zkuste jednotlivé možnosti nejdříve porovnat na papíře.

Jak jsou na tom vnitřní úložné prostory?

Protože jde o místo, kam si budete ukládat skoro všechno oblečení, měla by šatní skříň poskytovat dostatek vnitřního úložného prostoru. Předem se rozmyslete, jestli dáváte přednost poličkám, šuplíkům či tyči na věšení ramínek. Oblíbené jsou například kombinované šatní skříně, které mají od každého něco. V úvahu vezměte i další komody a kusy nábytku v bytě.

Příjemný design

Vnější vzhled skříně je také důležitý. Měla by být z odolného materiálu a ve vybraném dekoru, který se hodí k ostatnímu zařízení. Existují čistě barevné varianty, ale i nejrůznější odstíny dřeva. U povrchové úpravy sledujte její odolnost a náročnost na údržbu.

Nakupujte na internetu

Přehlednou a bohatou nabídku různých skříní najdete na internetu. Jednotlivé modely můžete porovnat na základě výše uvedených parametrů, ale i ceny. Při nákupu za větší finanční částku navíc bývá výhoda v podobě dopravy zdarma. Ušetříte si tak starosti s návštěvou kamenných obchodů a všechno zařídíte z pohodlí domova. Tak na nic nečekejte a pusťte se do procházení a vybírání nábytku.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.