Pořizujeme nové vánoční osvětlení


 Pořizujeme nové vánoční osvětlení

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Pokud toužíme po klidu, tak se musíme s předstihem postarat o efektní vánoční osvětlení. Bez světelných řetězů a jiných vánočních dekorací si neumíme vánoční svátky představit. Milujeme světla a neváháme každý rok za novou vánoční výzdobu utratit tisíce korun.  Než kliknete na objednat nebo navštívíte kamennou prodejnu, zajímejte se o typ drátu. V moderních girlandách se používají tři typy drátů: pryž, silikon a PVC. První dva typy se vyznačují vysokou pevností, zvýšenou odolností vůči vodě a odolností vůči povětrnostním vlivům. Takže silikonový drát se používá v luxusních výrobcích, které lze používat při teplotách až do mínus 50 stupňů a za podmínek vysoké vlhkosti. Pro výzdobu interiérů postačí světelné vánoční řetězy s PVC drátkem odolným proti mrazu až do mínus 20 stupňů.


Vánoční osvětlení na baterie

Zářivé vánoční osvětlení a dekorace si můžete objednat s napájením do sítě nebo na baterie. Pochopitelně nikomu nemusíme dlouze představovat elektrické vánoční osvětlení – prostě se připojují k zásuvce a máme hotovou výzdobu. Nicméně jejich použití není možné všude: například na ulici, při absenci elektřiny, se často používá vánoční osvětlení na baterie. Jejich hlavní výhodou je mobilita – v zahradě nebo i v lese můžete ozdobit strom, jaký chcete. Efekt je úžasný.

Vánoční osvětlení na vánočním stromku – oblíbený způsob, jak vytvořit slavnostní náladu

Mohou mít nejjednodušší nebo neuvěřitelně složitý design, jednobarevný či vícebarevný. Toužíte-li po klasické výzdobě, můžete ozdobit nábytek, stěny a okna elektrickými světly. LED girlandy díky ekonomice mohou být použity po celý rok, a přesto to nebude mít vliv na vaše účty za elektřinu. Vánoční osvětlení venkovní je oblíbené mezi majiteli venkovských domů, hotelů, obchodů nebo restaurací: zdobí jimi okna, fasády budov a stromy, přitahují návštěvníky a potěší hosty. Nezapomeňte, že ne každé vánoční osvětlení je vhodné pro ulici – indikátor IP (prach a voděodolnost) by měl být nejméně 23.

Vánoční výzdoba inspirace!

 

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..