5 jazyků lásky


5 jazyků lásky
5 jazyků lásky

Pět jazyků lásky

Pokud vás provází pocit, že vás nikdo nemá rád a že u sebe nemáte nikoho, komu byste se vyplakali na rameni, pak asi mluvíte jinými jazyky lásky. Co tento pojem znamená?

Pojďme si ho rozluštit. Neradi přijímáte dárky, cítíte se nejistí, pokud vás někdo za něco chválí a vyčítáte lidem, že vám nerozumí, možná máte pocit stihomamu, že vás pořád někdo sleduje a šmíruje. A když vás muž pozve na večeři, tak asi určitě po vás bude chtít sex.

Jak se neztratit v překladu a jak mít lásku, které budete věřit a budete se cítit jako ryba ve vodě? Jedná se o vaše emoce a o to, abyste je dokázali předat dál svému partnerovi. Jedině tak bude vaši lásku cítit a bude ji moci oplácet. I když prahnete po dotecích druhé strany a po dárcích a dalších projevech lásky a úcty, musíte dát také sami něco ze sebe.


Prvním jazykem lásky jsou slova ujištění, že váš milý vás má rád a stojí za vámi. Druhým jazykem lásky je pozornost, kterou vám věnuje, protože si ji jednoduše a prostě zasloužíte. A třetím jazykem lásky je schopnost přijímat a také rozdávat dárky a mít z nich radost. Čtvrtým jazykem lásky je skutek služby, kterou jste schopni pro druhého a on pro vás učinit i s tím, že se zapřete nebo sebeobětujete. A v neposlední řadě je to fyzický kontakt, který je pro každý skutečný vztah velmi důležitý. Žena je citovou nádrží, která vyjde vstříc mužovým potřebám. Co je tedy důležité pro vás zjistit, jakým jazykem mluví váš drahý a jak mu vyjít vstříc natolik, aby se vaše jazyky staly jedním nebo velmi blízkým jazykem.

5 jazyků lásky

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..