Akce pro děti


Akce pro děti

Akce pro děti

Akce pro děti jsou velmi hezky rozlišené na několik kategorií, podle toho, co hledáme – vzdělání, zábava, sport, aktivní využití volného času formou interaktivních her, učení se cizím jazykům a další.

Příměstské tábory pomohou časově vytíženým rodičům

Od věci nejsou ani příměstské tábory, které se konají v době prázdnin, ať už hlavních letních nebo velikonočních, vánočních či podzimních. Děti přivedete ráno na smluvené místo a přijdete si pro ně v odpoledních hodinách. Každý tábor je tematicky zaměřený, a tak máte zajištěno, že vaše dítě nebude sedět celý den před obrazovkou televizoru, ale bude kreativní a bude se rozvíjet.

Můžete mít program na party na míru

Je řada organizací, které připraví program na míru, a to jak karneval, dětský den, vánoční besídku nebo zábavné představení. Děti budou mít nezapomenutelný zážitek. Jeho součástí bývá i kouzelnické vystoupení pro děti, modelování balonku či oblíbené malování na obličej.

Český internetový portál nabízející řadu nevšedních zážitků

Z nepřeberné škály portály vyberme jeden za všechny – kudyznudy.cz, který má kalendář akce pro celou Českou republiku. Je na vás vybrat si danou lokalitu či město a také si vybrat vhodný termín v kalendáři. Tematicky si můžete vybrat jak festivaly, tak hudební či divadelní akce, výstavy, společenské akce, akce pro děti, sportovní akce, lidová řemesla a gastronomické, jakož i vojenské a historické akce. Poté zvolte, že chcete vybrat ty, které jsou určeny dětem. Máte doma zvířátko a nechcete jej nechávat samotné doma – pak zaškrtněte i políčko vstup se zvířaty. Máte hluboko do kapsy? Pak se nechejte inspirovat akcemi, kde je vstup zdarma.

Nechejte se inspirovat konkrétními nabídkami

A pak už je na vás, abyste se nechali inspirovat bohatou nabídkou – listopadovými tvořivými dílničkami, putovní výstavou – Fenomén Igráček či novou zoologickou expozicí Archa Noemova v Národním muzeu v Praze.


Usnadněte si orientaci v textu

Chcete si usnadnit orientaci v textu? Pak zvolte záložky Co chcete dělat? Kam pojedete? Kalendář akcí či Výlety. Není důvod sedět s dětmi doma, i když je za oknem chladno a sychravo. Rozvíjejte fantazii svých dětí a nebojte se sami vrátit do dětských let, aby vás vaše děti viděly radovat se, tvořit, zpívat, soutěžit, závodit nebo jen se s nimi zúčastnit hezky stráveného dne.

Lokální kulturní a společenské akce pro děti

Každé město a vesnice mající internetové stránky pak nabízejí akce pro děti, akce pro celou rodinu, ať už to byla dýňová slavnost, slavnost duchů nebo příjezd Martina na bílém koni. Oslavte s dětmi tradiční svátky a můžete se zapojit sami do jejich organizace. Čekají nás vánoční svátky a s nimi také slavnost a svátek svatého Mikuláše, který přichází do domácností, aby spolu s andělem a zlým čertíkem děti trochu potěšily, trochu vystrašili a hlavně obdarovali a motivovali do dalšího roku.

Jděte svým dětem příkladem

Děti se díky tomu, že se jim budete věnovat také o víkendu či ve volných dnech, budou dále rozvíjet a snad zjistíte, že v nich třímá další talent, kterého jste si doposud nevšimli a budete ho chtít společně rozvíjet. Vše bude lepší než jenom pasivně sedět před obrazovkou televize nebo internetu. Jakákoliv aktivita je teď na podzim žádoucí a je vhodné, aby děti viděly příklad ve svýclh rodičích. Pokud jim budete říkat, že je dobré běhat po venku a hrát si s ostatními dětmi venku dokud jim to počasí dovolí, ale sami u toho budete mít zapnutou obrazovku, pak vaše snahy vyjdou vniveč, protože ne nadarmo se říká – Příklady táhnou.

Akce pro děti
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..