Chcete mít stále nové spolehlivé auto? Využijte operativní leasing


Chcete mít stále nové spolehlivé auto? Využijte operativní leasing

Máte již starší vůz a neustále jen jezdíte po servisech? Nemilá a poměrně otravná situace. I proto se vyplatí pořídit si úplně nové auto. Že na něj nemáte dostatek peněz? Nevadí! Určitě nemusíte kupovat zbrusu nový vůz anebo vsázet na nejistotu při pořízení ojetiny. Výbornou volbou je nákup nového auta prostřednictvím operativního leasingu. Právě on nabízí hned několik výhod, které si popíšeme v následujících řádcích.

Neustále s novým vozem

Standardní leasing se vyznačuje především tím, že auto standardně splácíte a prakticky po celou tuto dobu patří do majetku leasingové společnosti. Vy jej pouze užíváte a do vašeho vlastnictví přejde až v momentu, kdy za něj složíte kompletně celou jeho pořizovací sumu. Operativní leasing je odlišný. Vozidlo totiž nikdy nemusí přejít do vašeho vlastnictví. Smlouva se uzavírá na dobu určitou a po jejím uplynutí si vůz můžete, ale nemusíte odkoupit. Bez problémů prostě dostanete nové vozidlo, přičemž se vám splátky nenavýší. Alespoň v případě, že nebudete požadovat auto vyšší třídy, jehož pořizovací cena je pochopitelně někde jinde. Měsíční poplatek je tedy závislý hlavně na tom, jaký vůz vám aktuálně leasingová společnost pronajímá.

Vyzkoušejte – půjčovna Tesla

Spousta dalších výhod

U operativního leasingu se setkáme i s dalšími nespornými devízami. Vozidlo není vaše, a tak není třeba se starat o servis a ostatní záležitosti související s jeho provozem. Zapomeňte i na povinné ručení a havarijní pojistku. Vše je zahrnuto přímo v částce, již budete platit leasingové společnosti. Ta se o vše postará a pomůže i v situacích, kdy je nezbytné řešit konkrétní škodní událost.

Spolehněte se na specialisty

Brali byste operativní leasing? Pak se obraťte na zkušenou firmu, která jej nabízí. Naším tipem je společnost Hertz Lease. Přímo na webových stránkách Hertzlease.cz se můžete podívat na její nabídku.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..