Chcete rekonstruovat? Spočítáme vám předběžnou kalkulaci

Chcete rekonstruovat? Spočítáme vám předběžnou kalkulaci

Chcete rekonstruovat? Spočítáme vám předběžnou kalkulaci

Rekonstrukce bytu provádíme především v Praze a jejím okolí. Pokud je ale vaše bydliště dál, než za branami hlavního města, po vzájemné předchozí domluvě za vámi můžeme přijet potažmo kamkoliv.

Pro zahájení rekonstrukce bytu používáme tento postup: klient vyplní kontaktní formulář, na který do 24 hodin odpovíme a domluvíme si schůzku. Pro rekonstrukce bytu je vždy dobré, když tyto schůzky probíhají přímo v bytě, aby si naši řemeslníci mohli vše prohlédnout a připravit kalkulaci i časový plán prací.


Stavební povolení si rekonstrukce bytu nevyžaduje. To je třeba pouze v případě, že byste měnili účel prostoru (například z ubytovacích prostor na kancelářské). Častými dotazy je také to, kolik kompletní rekonstrukce stojí. Toto je vždy velmi individuální, odhadem se však dá říci, že se pohybujeme někde kolem 200 000 Kč.

Kalkulace postupně ukáže, kolik byste zaplatili za rekonstrukce bytu za jednotlivé materiály, kolik za práci a kolik za režii. Poté se dle standardního postupu podepisuje smlouva o dílo. Když pak začne rekonstrukce bytu probíhat, klienta vždy průběžně informujeme, co je na který den naplánováno, aby měl přehled.

Rekonstrukční práce se provádí v době, kdy je většina lidí v práci. Dbáme i na to, aby vám rekonstrukce bytu nepoškodila dobré sousedské vztahy.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.